Filtreler

Quiksilver

Özellikle ekstrem spor tutkunu kullanıcıların popüler marka tercihlerinden biri olan Quiksilver, sporcuların zorlu şartlarla başa çıkmasını sağlayacak dayanıklı ekipmanları ve günlük hayatta sportif bir giyim tarzı için tercih edilebilecek şık ürünleriyle SPX’in online mağazasında!

Oldukça geniş bir yelpazeye yayılan renk ve desen seçenekleri ile beğenilerinize sunulan Quiksilver ürünlerini, SPX’in web mağazası sayfalarında kolaylıkla inceleyebilirsiniz!

Kaliteli ve İşlevsel Ürün Çeşitliliği

Snowboard, kayak ve benzeri kış sporlarının yanı sıra kaykay, outdoor faaliyetleri ve su sporlarında da sporculara üstün performans ve konfor sunma amacıyla fonksiyonel ekipmanlar geliştiren Quiksilver; profesyonel sporculardan başlangıç düzeyindeki kullanıcılara kadar pek çok seviyeye hitap eden ürünleriyle dikkat çekiyor. Kış sporlarında güvenliğinizi sağlayacak kar maskesi, eldiven, goggle, snowboard pantolon ve montları gibi pek çok yardımcı ekipmanın yer aldığı Quiksilver ürünleri arasında çorap, bere gibi aksesuarları da bulmanız mümkün. Yüzme sporuyla ilgilenen sporcular için de ürünler tasarlayan markanın Quiksilver deniz şortu, rasguard gibi ürünlerini SPX’in online mağazasında keşfedebilirsiniz. Bunların yanı sıra plaj ya da günlük giyiminize dahil etmek için tercih edebileceğiniz Quiksilver çanta, terlik, güneş gözlüğü, t-shirt, şort ve şapka modelleriyle de aradığınız şıklığını yakalayabilirsiniz.

Quiksilver Hakkında

Avusturyalı sörf tutkunları Alan Green ve John Law tarafından 1969 yılında kurulan Quiksilver markasından çıkan ilk ürünler bir dalış elbisesi ile koyun derisinden yapılmış botlardır. Piyasadaki erkek mayolarındaki bazı bölümleri çıkartarak özellikle sörfçülerin içlerinde rahat edebilecekleri yüzme kıyafetleri haline getiren Green ve Law, kalitesi ve dayanıklılığıyla dilden dile dolaşan ürünlerini kısa sürede uluslararası pazarda satışa sundular. Çok geçmeden yüzmenin ardından snowboard, kayak ve benzeri sporlar için de kıyafet ve aksesuar seçenekleri üretmeye başlayan Quiksilver, 1990 yılında kadınları sörfe yöneltmek amacıyla Roxy adında bir marka daha kurdu. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de kaliteli ürünler üreten Quiksilver, 2000’li yıllara gelindiğinde uluslararası bir marka halini aldı.

Siz de sportif etkinliklerinizi daha verimli ve konforlu hale getirecek dayanıklı ekipmanlar arıyorsanız, Quiksilver uzmanlığında üretilen ürünleri SPX’in online kataloğunda keşfedebilirsiniz. Dönemsel indirim fırsatları ve farklı ödeme metotlarıyla sahip olabileceğiniz ürünler, SPX web mağazasında sizleri bekliyor!

SEÇİMLER
1006 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/42  Ürün Sayısı:1006