0
SEPETİM Ürün

Kargo ve İade Koşulları

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.


Spx.com.tr'den alınan ürünler için, değişim işlemi yapılmamaktadır. Ürünü gönderirken lütfen faturanın ön yüzünde yer alan ilgili alanları doldurmayı unutmayınız.


İade edilecek ürün, tarafınıza mail olarak gönderilen fatura ile fatura alt kısmında mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak

gönderilmelidir. Fatura olmaması durumunda tarafınıza gönderilen sevk

irsaliyesi ile de gönderim yapabilirsiniz. İrsaliye üzerine ürün ile ilgili

talebinizi açık bir şekilde yazmanız yeterli olacaktır. Ürün tarafınıza teslim edildikten sonra 14 iş gün içerisinde iade için tarafımıza gönderebilirsiniz.


İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0850 532 07 79 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir veya spx.com.tr web sitemizden üye girişi yaparak “Hesabım” sayfasında yer alan “Mesajlarım” başlığını kullanabilirsiniz.

İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant kullanılmamış olması gerekmektedir, aksi takdirde iade kabul edilmemektedir.


İç giyim ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.


Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.


İade edilen ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz (aksesuar, kemer vb. parçaları ile) şekilde iade edilmesi gereklidir. Ayakkabılar orijinal kutuları ile gönderilmeli, kutu üzerinde herhangi bir yapışkanlı madde (bant, kargo etiketi vb.) bulunmamalıdır. Bu kriterlere uygun olmayan gönderilerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerde iade talep edilmesi durumunda kampanya içerisinde bulunan ürünlerin tamamının iade edilmesi gerekmektedir.


İade etmek istediğiniz ürünü faturanız ile beraber en yakın YURTİÇİ KARGO ofisine bırakabilir ya da 444 99 99 YURTİÇİ KARGO Müşteri Hizmetlerini arayıp kurye talep edebilirsiniz.


Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin YURTİÇİ Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.YURTİÇİ KARGO MÜŞTERİ VE İADE KODU :986532 / 958505022 -  OLGARLAR SPOR MALZEMELERİ TURZ.İLAN REK.AJAN.YAY.VE TİC.A.Ş.


İade adresimiz; Osmangazi mahallesi 2627 sokak No:2/5-4 Bodrum Katı Çavuşoğlu Çanta Binası ESENYURT / İSTANBUL


Müşteri Hizmetleri : 0850 532 07 79


Mesaj bırakın : İletişim Formu​


İNCELEME ÜRÜN İŞLEMLERİ


Satın almış olduğunuz ürünler, üretimden kaynaklı tüm hatalara karşı 2 yıl garanti kapsamındadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlar ve deformasyonlar ile ürünlerin tarif edilen kullanım alanı dışında kullanılmasından kaynaklanan sorunlar garanti kapsamı içerisinde yer almamaktadır.


İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 30 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile

karşılaşılması durumunda ürününüz YURTİÇİ kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.


İnceleme ürünlerinizi aşağıdaki adrese YURTİÇİ KARGO ile

ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


YURTİÇİ KARGO İADE VE MÜŞTERİ KODU : 986532 / 958505022 OLGARLAR SPOR MALZ.

İade adresimiz; Osmangazi mahallesi 2627 sokak No:2/5-4 Bodrum Katı Çavuşoğlu Çanta Binası ESENYURT / İSTANBUL