0
SEPETİM Ürün
header-banner

SPX Hakkında

Biz SPX ekibiyiz. 

Büyük bir aileyiz.Doğaya tutkuyla bağlı kişilere, onları 4 mevsim doğa ile uyumlu hale getirecek giyecek, ekipman ve aksesuarlar sunarız.

Değerlerimiz;

Öncüyüz

Misafirlerimiz, bizden doğru yönlendirme, marka ve ürün çeşitliliği, yenilik ve farklılık bekliyor. Sektördeki deneyimimizden faydalanarak her sezon en doğru koleksiyonları oluşturur, en yeni marka ve ürünleri sürekli takip ederiz.

Doğaya Tutkuyla Bağlıyız

Dışarıda olmayı seviyoruz. Enerjimizi doğadan alıyoruz. İster adrenalin dolu bir spor aktivitesi olsun, ister oksijen dolu bir yürüyüş, doğada mümkün olduğunca zaman geçirmenin şart olduğuna inanıyoruz.

İşimizi Seviyoruz ve İyi Biliyoruz.

Amatör ruhumuzu teknik ürün bilgimiz ile birleştirir, profesyonel bir yaklaşımla misafirlerimize sunarız. Doğrularımızdan ve iş ahlakımızdan ödün vermeden kendimizi sürekli geliştiririz. Spor bizim için sadece iş değil, günlük rutinimizin bir parçası aynı zamanda.

Markalarımız

Dünyanın en büyük kış sporları markası Rossignol, snowboard sporunun yaratıcısı Burton, dağ ve dalganın köklerine bağlı, baskı ve teknolojileri sürekli değişen bir kültürde genç ürünler tasarlamaya devam ederek, gençlere extrem sporları deneyimlemeleri için ilham veren Quiksilver ve Roxy, boardshort’ta ilk akla gelen markalardan Billabong, dünyanın en önemli outdoor ayakkabı markalarından Merrell ve dünyanın en önemli dağ sporları markası Salomon, başta tenis olmak üzere raket sporlarında uzmanlaşmış dünyanın ilk markası Babolat, SPX’in bağlı olduğu ana şirket Olgarlar AŞ nin Türkiye’de münhasır temsilciliğini ve dağıtımını yaptığı markalar. Bu markalardan Rossignol ve Burton Türkiye’de sadece SPX mağazalarında satılıyor.

Dünyada ikon haline gelmiş kış markaları Bogner Fire+ Ice, Phenix, Spyder, Flow SPX kış portföyünde bulunan en güçlü markalardan. Yaşam tarzı giyim kategorisinde kolej görünümü ile öne çıkan genç marka Routefield, rahatlığı, geliştirdiği teknolojiler ve özel tasarımlarıyla Jack Wolfskin, Skechers, kaykay ayakkabısının mucidi Vans, efsane gözlük ve goggle markası Oakley, The North Face, Salice, Aquarapid, Speedo, Arena, Salvas, Mares… Tüm bu kategorisinde öncü markalar ve daha birçok marka, tek çatı altında, dünya ile aynı anda ve aynı fiyata SPX mağazalarında…

Tarihçemiz

1989’da eski milli voleybolcu ve muharip gazi kurmay bahriye subayı Güven Olgar ve eşi Kadriye Olgar tarafından tamamen spora olan aşkları ile kurulan SPX’in amacı; Bakırköy’deki ilk mağazasının açıldığı günden beri bireysel sporlar konusunda uzmanlaşmak oldu. İlk yıllarda kış ve raket sporlarına odaklanan mağaza bugün sadece uzmanlık alanları olan adrenalin/alternatif spor kategorileri dışına çıkmıyor. Adrenalin yaşam tarzı alanında, kategorisinde en iyilerden olan 65’ten fazla markayı siz misafirlerine sunuyor.SPX olarak amacımız hep dünyanın önünde gitmek oldu. Sadece uzmanlığımız ile değil, ürün çeşitliliğimiz ve fiyatlarımız ile de hep çok iddialı olduk; bu konulardan ödün vermeden sektörün öncüsü olmaya devam edeceğiz.Daha nice adrenalin dolu, dinamik, heyecanlı ve spor dolu yıllarda birlikte olmak dileği ile.

Sitelerimiz

spx.com.trspx.com.tr fikri, SPX mağazalarına gelmeden önce internet üzerinden araştırma yapmayı sevdiğinizi, mağazada beğendiğiniz ürünü, kapınıza eksiksiz ve hızlı şekilde teslim edilecek şekilde internet üzerinden sipariş vermeyi kolay bulduğunuzu bildiğimiz için tüm detaylara dikkat edilerek tasarlandı. Şimdi de, doğaya olan tutkunuz canlandığında, dışarıda olma isteğiniz arttığında, ihtiyacınız olan tüm giyecek, ekipman ve aksesuarlar, en kolay ve hızlı şekilde kapınıza gelebilsin diye yenilendi. spx.com.tr’de, snowboard, kayak, outdoor ayakkabı ve giyim, tenis/masa tenisi, adrenalin yaşam tarzı giyim, yüzme, paten, kaykay, çanta, sörf, fitness, saat, gözlük gibi onlarca kategorideki en iyi giyim ve ekipman markalarını, açıklayıcı ve doğru yönlendirmeler ile tek bir adreste bulacaksınız.

Ekibimiz

Ne Sattığımızı İyi Biliyoruz, işimizi Seviyoruz.7000 m2' lik Kıraç Lojistik Merkezi’miz, İstanbul Ulus Yönetim binamızda ve mağazalarımızda yaklaşık 300 kişilik ekibimiz ile siz misafirlerimize ürünlerimizi sunduğumuz her noktada uzman servis verebilmek için çalışıyoruz.Birçok spora tutkuyla bağlı, kayak, snowboard, wakeboard, sörf yapıp, tenis oynayan, skateboard hocalığı yapan uzman personelimizin kendini geliştirebilmeleri için onları ABD ve Avrupa’daki merkezlere götürüyoruz. Dünyadaki en yeni trendleri ve ürünlerdeki son teknolojik gelişmeleri öğretiyor, sizlere en güncel teknik bilgileri verebilmeleri için onları sürekli eğitiyoruz.

SPX ekibi olarak biz de spor yapıyoruz ve adrenalinden büyük keyif alıyoruz. Ürünlerimizi deniyoruz, kullanıyoruz ve ne sattığımızı çok iyi biliyoruz. Sizinle bu uzmanlığımızı paylaşmaktan keyif alıyoruz.Sıra SizdeEkibimize Katılın.SPX’te biz, çalışanlarımızın doğa ve sporlara olan ilgilerini, iş deneyimleri, ürün bilgileri ve servis becerileri kadar dikkate alırız. Çalışanlarımızdan, doğaya olan tutkularını işine yansıtmasını, hikayeleri ile misafirlerimize ilham vermesini bekleriz.

Biz Bir Aileyiz

İşimizde geçirdiğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendirir, ürün ve teknik bilgimizi sürekli geliştiririz. SPX mağazalarımızın ve marka ekiplerimizin düzenlediği veya parçası olduğu etkinliklere katılır, bu tip aktiviteleri ekip içindeki bağımızın güçlenmesi için bir fırsat olarak görürüz. Ortak noktamız olan doğa tutkumuz, bizi bir gün dağda bir snowboard yarışında, bir gün bir sörf dersinde, bir gün de bir trekking gezisinde bir araya getirebilir. Bu ailenin bir parçası olmak bizim için bir keyif...

x