Filtreler

Kayak

Kış aktiviteleri arasında hem çocuklar hem de yetişkinlerin en çok sevdiği ve tercih ettiği sporlardan biri olan kayakta kullanılmak üzere tasarlanan kayak ekipmanları; başlangıçtan orta seviyeye ve ileri dereceye kadar hemen her sporcunun ihtiyacını karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip seçenekleriyle SPX’te beğenilerinize sunuluyor.

Kayaktaki performansınızı pozitif yönde geliştirerek seviyenizi yükseltmenize ve spordaki veriminizi arttırmanıza fırsat verecek kayak tahtaları ve kayak ayakkabıları ile size gereksinim duyduğunuz konforu sunacak olan kayak kıyafetleri ve aksesuarlarını bulabileceğiniz online katalogda son teknoloji ürünleri sizleri bekliyor!

Kayak Sporunu Daha Efektif Kılacak Ekipmanlar

Kendini geliştirmek isteyen sporculara kaliteli ekipman hizmetleri ulaştıran SPX’in online kataloğunda; Rossignol, Billabong, Salomon, Burton ve benzeri dünyaca ünlü markaların kayak malzemeleri, pek çok seviyeden oyuncunun farklı pist türlerinde kullanabileceği çeşitlere sahiptir. Hız, zemin tutuşu ve darbe emişi gibi kriterlere göre farklılık gösteren kayak malzemeleri, sporcuların kullanım şekillerine ve seçtikleri zeminlerin özelliklerine göre tasarlanıp dayanıklı ve kaliteli malzemeler tercih edilerek üretilmiştir. Kadın ve erkeklerin değişen anatomik yapıları dikkate alınarak farklı beden ölçülerine uygun biçimde tasarlanan kayak ekipmanları ve kıyafetleri, çocuklar için de farklı yaş aralıklarına uyum sağlayacak esnekliğe sahip, ideal beden yapılarına göre dizayn edilmiştir.

Eğer bu kış siz de çocuklarınız ya da yakınlarınızla beraber kayak sporuyla ilgilenmeyi düşünüyorsanız, dünyaca ünlü markalar arasından tercih edebileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü kayak takımlarını SPX’in büyük özenle oluşturulmuş ürün koleksiyonunda keşfedebilirsiniz. Sporculara sağladıkları rahatlık ile sınırsız hareket özgürlüğü sunan kayak pantolonu, kayak montu, termal içlik,kayak eldiveni gibi seçeneklerden oluşan kayak kıyafetleri ile dengeli bir sürüş imkânı sunan kayak tahtası, kayak bağlama, kayak ayakkabısı ve benzeri ekipmanları bulabileceğiniz online katalogda kayak sırasında güvenliğinizi sağlayacak kask modelleri, kayak gözlüğü çeşitleri ve kar maskesi türlerine de ulaşabilirsiniz.

Online katalogdaki filtreleme özelliğinden yararlanarak ihtiyacınıza, zevkinize ve beden yapınıza uygun olarak seçebileceğiniz kayak malzemelerini günün her saati online katalog üzerinden sipariş verebilir; kayak aktivitelerinizi hem kendiniz hem de çocuklarınız için çok daha verimli hale getirebilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/22  Ürün Sayısı:1315