Filtreler

Roxy

Sportif giyim tarzını benimseyen kadınların gözde markalarından biri olan Roxy, farklı mevsimlerde yapılan spor aktivitelerine uygun olarak tasarlanan ekipman çeşitliliği ve gündelik hayatta sportif bir şıklık yaratmak isteyen kadınlara sunduğu ürün yelpazesi ile SPX’in online kataloğunda sizleri bekliyor!

Sportif Kadınlar İçin Estetik ve Konforlu Ürünler

Profesyonel olarak kaykay, snowboard, kayak gibi ekstrem sporlarla ilgilenen sporcuların yanı sıra bu sporlara yeni başlayanların da ihtiyacını karşılayan ekipmanlarıyla dikkat çeken Roxy; kullanıcılara kaykay kasklarından snowboard mont ve pantolonlarına, kayak eldivenlerinden goggle modellerine ve rasguard çeşitlerine kadar pek çok ürün sunuyor. Bunların yanı sıra online katalogda; kadın sporcuların günlük egzersizlerinde kullanmak için tercih edebilecekleri tayt, şort, şapka, sporcu sütyeni gibi kaliteli malzemelerden üretilmiş Roxy ürünleri yer buluyor. Dikkat çekici bir plaj şıklığı arayan kullanıcılara şapka, mayo, çanta, terlik ve benzeri aksesuar seçenekleri sunan Roxy; günlük giyimde hem havalı hem de sportif bir görünüm kazanmak isteyenler için ise elbise, bluz, t-shirt gibi şık parçaları sizlere ulaştırıyor.

Roxy Hakkında

1990 yılında Quiksilver markasının alt ürünü olarak kurulan Roxy; başlangıçta sörf ve yüzme meraklısı kadınlar için esnek yapıya sahip mayo üretimiyle sektöre giriş yaptı. Kısa sürede özellikle sörf konusunda kadınlar için öncü markalardan biri olan Roxy, bu sporun önde gelen kadın sporcularını destekleyerek alanında lider olmayı başardı. Spor etkinlikleri ve takım sponsorluğu ile popülaritesi giderek artan marka, bu başarıların ardından kadınlar kategorisinde sörf sporunun kurumsal sponsoru haline geldi. Sörf konusunda uzmanlaştıktan sonra Roxy; kayak, kaykay, snowboard gibi ekstrem sporlarda kullanılabilecek ekipman ve kıyafetler de tasarlayarak üretime ağına yeni spor dalları ekledi. Daha sonra profesyonel ya da amatör sporcuların yanı sıra tüm kadınlara hitap etmeye karar vererek üretim ağını genişleten Roxy; günlük egzersizlerde, plaj ortamında ya da günlük hayatta giyilebilecek kıyafet ve aksesuarları koleksiyonuna ekleyerek hem yetişkin kadınların hem de çocukların ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sundu.

Eğer siz de ilgilendiğiniz spor dalından maksimum verim almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış konforlu ve güvenli ekipmanlar ya da sportif tarzınızı dikkat çekici hale getirmek için estetik parçalar arıyorsanız, SPX’in online kataloğunda yer alan Roxy ürünlerine göz atabilirsiniz. SPX’in online kataloğunda beğendiğiniz ekipman, aksesuar ve kıyafetlere farklı indirim fırsatlarıyla dilediğiniz her an kolaylıkla sahip olabilirsiniz!

SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile

    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.