Filtreler

Merrell

Günlük hayatta, çeşitli outdoor aktiviteler ve sportif faaliyetlerde ekstra konfor isteyenlerin sık tercihleri arasında yer alan Merrell ayakkabılar, farklı renklerdeki tasarımları ile SPX online mağazasında sizleri bekliyor!

Farklı mevsimlere uygun pek çok modelin yer aldığı Merrell ayakkabılar aktif bir yaşam tarzını benimseyen kadın, erkek ve çocukların tercih edebileceği kaliteli ve kullanışlı ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Farklı Tarzlara Uygun Merrell Ayakkabı Modelleri

SPX online kataloğunda, pek çok aktivitede değerlendirilebilecek çeşitli tasarımlara sahip Merrell ayakkabıları yer almaktadır. Outdoor aktiviteler sırasında engebeli arazilerde ve kötü hava koşullarında daha güvenli bir şekilde yürümek için tercih edilebilecek olan, Gore-Tex ve M-Select Dry gibi teknolojiler kullanılarak su geçirmez biçimde tasarlanan outdoor ayakkabılar; nefes alan yapıları ile ekstra konfor sağlamaktadır. Bu ürünlere ek olarak, ilkbahar ve yaz aylarında hem rahatlık hem de ferahlık için değerlendirilebilecek kaliteli sandaletler ve günlük hayatta ve yürüyüş, koşu gibi sportif faaliyetlerde kullanılabilecek Merrell ayakkabı modelleri de kategori sayfalarında bulunmaktadır. Dayanıklı yapıları ile uzun süreli olarak değerlendirilme imkânı bulunan Merrell ayakkabılar, outdoor aktivitelerinizi daha sağlıklı bir şekilde yapmanıza fırsat tanıyacaktır.

Merrell Hakkında

Randy Merrell’ın el yapımı özel botlar tasarlamasıyla şekillenen ve 1981 yılında resmen kurulan Merrell, kayak malzemeleri üreten Rossignoll markasıyla anlaşarak dayanıklı malzemelerle yürüyüş botları üretmeye başlamıştır. Gore – Tex, Vibram, Primaloft ve benzeri teknolojilerin rehberliğinde su geçirmez özellikleri ile öne çıkan kaymaz tabanlı hava alan ayakkabılar tasarlayarak kullanıcılarına outdoor aktivitelerde yüksek performans sunmayı hedefleyen marka, kadın ve erkek ayakları arasındaki farkları dikkate alarak ürettiği fizyolojik detaylara sahip kalıplarla dikkat çekmiştir. Finlandiya’nın ünlü spor giyim markası Karhu tarafından satın alındıktan sonra perakende fiyatı düşürülerek Asya ülkelerinde satışa çıkarılan Merrell, buradaki başarısının ardından tüm dünyaya yayılarak küresel bir marka halini almıştır.

Eğer siz de farklı mevsimlerde ayaklarınızın rahat etmesi için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, yapacağınız aktivitelere uygun ayakkabı modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, SPX sanal mağazasında bulunan Merrell ayakkabılar içerisinden aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilir; farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
69 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:69