Filtreler

Jack Wolfskin

Outdoor giyimin öncü markalarından biri olarak sıkça tercih edilen Jack Wolfskin; pek çok spor faaliyetinin yanı sıra gündelik hayatta da kullanılabilecek kıyafet, aksesuar ve ekipman seçenekleriyle SPX’in online kataloğunda!

Sporcuların yapacakları spordan yüksek verimlilik alabilmesini sağlayacak biçimde tasarlanmış, oldukça geniş bir yelpazeye yayılan çeşitliliğiyle konforlu ve kullanışlı Jack Wolfskin outdoorürünlerini; SPX’in web mağazasında kolayca keşfedebilirsiniz!

Outdoor Aktivitelerinin Vazgeçilmez Ürünleri

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış ürünleriyle kullanıcıları için son derece uzun ömürlü bir kullanım sunan Jack Wolfskin; erkek, kadın ve çocukların gereksinimlerine göre mevsim şartlarına uygun olarak üretilmiş outdoor ürünleriyle ön plana çıkıyor. SPX’in online mağazasında; doğa aktiviteleri tutkunu sporcuların trekking, dağcılık, kampçılık gibi sporları güvenli ve konforlu bir biçimde tamamlamalarını sağlayacak rüzgâr ve suya dayanıklı çeşitleriyle ceket ve pantolonlar, termal özelliği bulunan seçenekleriyle uyku tulumları, fonksiyonel kullanımlarıyla sırt çantaları ve engebeli alanlarda kolayca hareket edebilmeyi sağlayan Jack Wolfskin ayakkabıları yer alıyor.

Temel ekipmanlarla birlikte güvenliğinizi ve rahatlığınızı arttırmak amacıyla kullanabileceğiniz esnek kumaş yapısına sahip şapka ve bereler, ayaklarınızın belli bölgelerini destekleyici çoraplar ve sportif görünümlü kemerlerin yanı sıra günlük hayatta giymek için tercih edebileceğiniz sandalet, şort ve benzeri pek çok ürünü Jack Wolfskin outdoor kategorisinde bulmanız mümkün.

Jack Wolfskin Hakkında

1981 yılında Ulrich Dausien tarafından Almanya’nın Frankfurt kentinde Sine markasının yan kuruluşu olarak kurulan Jack Wolfskin, kısa sürede yakaladığı başarının ardından Johnson Outdoors tarafından satın alındı. 1993 yılında Heidelberg’de açtığı ilk mağazasında faaliyetlerini yürütmeye devam eden Jack Wolfskin, franchise sistemini etkili bir şekilde yöneterek dünyanın dört bir yanında çok sayıda satış noktası açmayı başardı. Günümüze kadar farklı şirketlere satılan ama kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Jack Wolfskin, zorlu hava koşullarında güvenli bir kullanım yaratmak amacıyla gelişmiş teknolojiler kullanarak ürettiği outdoor giyim ve ekipmanlarıyla dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olmuştur.

Siz de katıldığınız çeşitli outdoor faaliyetlerinde kullanmak için dayanıklılık, güvenlik ve konforu bir arada sunan ürünler arıyorsanız, SPX’in online mağaza sayfalarında yer alan Jack Wolfskin outdoor ürünlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip Jack Wolfskin ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun bulduğunuz ekipman ya da kıyafetleri size sunulan çeşitli ödeme metotlarından faydalanarak dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
173 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/8  Ürün Sayısı:173