Filtreler

The North Face

Her mevsim sporcuların farklı spor dallarındaki dış giyim gereksiniminin yanı sıra günlük hayatta sportif bir görünüm kazanmak isteyenlerin de kıyafet ve aksesuar ihtiyacını karşılayan The North Face, kaliteli malzemelerle üretilmiş dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerini SPX’in online mağazasında beğenilerinize sunuyor!

Siz de geniş renk ve beden alternatifleri arasından ilgilendiğiniz spor faaliyetleri için en uygun kıyafetleri ya da aksesuarları online katalogda keşfedebilir ve rahatlığın keyfine varabilirsiniz!

Her Mevsime Uygun Konforlu ve Dayanıklı Ürünler  

Yaz ve kış aylarında gerçekleştirdiğiniz çeşitli outdoor faaliyetlerinizde kullanmak için tercih edebileceğiniz ürünleri ile The North Face, doğa ile iç içe geçirdiğiniz bu keyifli vakti konforlu ve güvenli bir biçimde tamamlamanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

SPX’in online kataloğunda yer alan The North Face mont modellerinin yalıtımlı seçeneklerini vücudunuzu rüzgâr, yağmur ve benzeri dış etkenlere karşı korumak, The North Face polar çeşitlerini ise vücut ısınızı dengede tutmak ve konforunuzu arttırmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sportif tarzı benimseyen hem erkek hem de kadınlar için üretilen The North Face pantolon, t-shirt ve şort modellerini ise günlük giyimde kıyafetlerinizi şık bir şekilde tamamlamak için kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra aralarında çanta, eldiven, bere ve daha pek çok aksesuar seçeneğinin de bulunduğu The North Face ürünlerine, SPX’in online mağaza sayfalarından kolayca ulaşabilirsiniz.

The North Face Hakkında

Tırmanma ekipmanları üretmek amacıyla 1966 yılında Douglas Tompkins ve eşi Susie Tompkins tarafından Amerika’da kurulan The North Face, adını tırmanılması en zor, soğuk ve güvensiz alanlardan biri olan kuzey yarımküredeki dağ yamaçlarından almaktadır. Başlangıçta üretim skalasını tırmanma ekipmanları ve sırt çantasıyla sınırlayan marka, 1980’li yıllara gelindiğinde koleksiyonuna kayak ve kamp ekipmanları ile outdoor ayakkabı modellerini de ekleyerek büyümeye devam etmiştir. Kullanışlı ve fonksiyonel tasarımlar geliştirmesiyle öne çıkan markalardan biri olan The North Face, WL firması ile çalışarak su geçirmezlik teknolojisi Gore – tex’in geliştirilmesine katkı sağlamıştır. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan markanın uzmanlık alanlarını uyku tulumu, çadır, dış giyim gibi outdoor aktiviteleri konforlu ve etkili hale getirecek ekipman ve kıyafetler oluşturmaktadır.  

%30’a varan indirim fırsatları ile sahip olabileceğiniz kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı The North Face kıyafet ve aksesuarlarının özelliklerini SPX’in online kataloğunda birbirleriyle karşılaştırarak inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sizlere sunulan farklı ödeme yöntemlerinden faydalanarak dilediğiniz her an kolaylıkla sipariş verebilirsiniz!

SEÇİMLER
2 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2