Filtreler

John Frank

2008 yılında İstanbul’da kurulan ve alanında öncü markalardan olan John Frank, üretimini yaptığı erkek iç giyim ürünleri ve çorapları ile, kullanıcılarına gün boyu konfor sunan bir marka olarak SPX online mağazasında yer almaktadır!

Yenilikçi ve özgün tasarımları, kaliteli yapıları ve geniş bir yelpazeye yayılan modelleri ile erkeklerin günlük olarak kullandıkları John Frank çorap ve boxerları, SPX’in ürün sayfalarında keşfedebilirsiniz!

Birbirinden Şık John Frank Tasarımları

SPX sanal mağazasında; babetler, kısa ve uzun çoraplar, kaliteli kumaşları sayesinde sık tercih edilen John Frank boxerlar bulunmaktadır. Gün boyu konforlu bir kullanım sağlayan tasarımları ve uzun süre değerlendirmeye uygun kaliteli yapıları ile kullanıcılarına iç giyimde rahatlığın kapılarını açan boxerlar, şık baskılara sahip olan çeşitleri ile geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Hoş desenleri; mavi, kırmızı ve siyah gibi pek çok renk alternatifi bulunan boxer modellerine ek olarak; renkli tasarımları ile dikkat çeken fun socks tarzı uzun çoraplar ve özellikle sıcak havalarda değerlendirilen babet çoraplar da kategori içerisinde yer almaktadır.

Siz de kendi zevkinize uygun pek çok boxer ve çorap modelini SPX’in John Frankkoleksiyonunda bulabilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan modelleri ürün sayfalarından detaylı bir şekilde inceleyebilir, hoşunuza giden ürünleri farklı ödeme yöntemleri ile 7/24 kolayca satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
177 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/8  Ürün Sayısı:177