Filtreler

Victorinox

1884 yılında çelik bıçak üretimi yapmak amacıyla Karl Elsener ve Nicholas Elsener tarafından kurulduğundan bu yana dünyanın en fazla işleve sahip ve kaliteli çakılarından birini üretmeye başlayan Victorinox, farklı renk ve desen seçenekleriyle SPX’in online kataloğunda!

Outdoor faaliyetler başta olmak üzere pek çok alanda çok sayıda fonksiyonu pratik bir şekilde kullanabilmeye fırsat tanıyan Victorinox çakı ve aksesuarları, dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilmiş ya da ahşap görünümlü tasarımlarıyla SPX’in online mağazasında beğenilerinize sunuluyor!

Hayatınızı Kolaylaştıracak Victorinox Çakıları, SPX’te!

SPX uzmanlığıyla sizlere ulaşan; İsviçre çakısı olarak da bilinen online katalogdaki Victorinox çakıları, kampçılık, balıkçılık, avcılık gibi outdoor aktiviteleri yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz kesme, koparma ve benzeri işlemleri kolaylıkla yapabilmenize olanak verecek son derece sağlam ekipmanlardır. Bıçak çeşitlerinin yanı sıra cımbızdan tirbuşona, konserve açacağından makasa kadar tasarımlarında pek çok işlevin yer aldığı çakı modelleri; ilgilendiğiniz hobilerde ya da günlük işlerinizde de tercih edebileceğiniz geniş bir kullanım ağına sahiptir. Beğendiğiniz çakı modellerini güvenli bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olacak kılıflar ile anahtarlık, tırnak makası ve bıçak seçeneklerine de ulaşabileceğiniz SPX’in online mağazasındaki Victorinox ürünleri sayesinde siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Şeffaf, çiçekli ya da kamuflajlı çeşitleriyle işlevselliğinin yanında şık bir kullanım da yaratan Victorinox çakılarını siz de SPX’in online mağaza sayfaları üzerinden inceleyip sahip oldukları işlevlere göre seçerek günün her saati güvenli ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz.

SEÇİMLER
55 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:55