Filtreler

Spyder

Sporculara ekstrem sporlarda olduğu kadar outdoor faaliyetlerde de kullanabilecekleri hem pratik hem de konforlu kıyafet ve aksesuar seçenekleri sunan Spyder; kadın, erkek ve çocuk kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretilmiş ve oldukça geniş bir yelpazeye yayılan ürünleriyle SPX’in online mağazasında!

Esnek yapıları ve kullanışlı tasarımları ile öne çıkan, hem amatör hem de profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılayacak Spyder ürünlerini SPX’in online kataloğunda keşfedebilirsiniz!

Kış Sporlarının Olmazsa Olmaz Kıyafet ve Aksesuarları

Kaliteli malzemeleriyle snowboard, kayak ve benzeri kış sporları yapan sporcuların kıyafet ve aksesuar konusundaki öncelikli marka tercihleri arasında bulunan Spyder; kayak pantolonlarından kayak montlarına ve termal içliklere kadar pek çok kıyafet modelini farklı beden ve renk seçeneğiyle kullanımınıza sunuyor. Termal içlik modellerinin üretiminde kullandığı DryWeb ve kayak montlarının tasarımına dahil ettiği Thinsulate sistemleri ile kullanıcılarına üstün teknolojileri ulaştıran Spyder, nefes alabilen ve su geçirmeyen özelliklere sahip ürünleri ile sporculara etkili bir spor deneyimi yaşatıyor. Temel snowboard ve kayak kıyafetlerinin yanı sıra aksesuar seçenekleri de bulunan Spyder’ın koleksiyonunda kar maskesi, eldiven, bere gibi ürünler yer alıyor.

Siz de ekstrem sporlarda kullanabileceğiniz dayanıklı ve konforlu kıyafet çeşitleri arıyorsanız, ihtiyacınıza uygun modelleri SPX’in online kataloğunda kolayca bulabilirsiniz! Online katalogda bulunan Spyder ürünlerinin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz her an farklı ödeme metotlarıyla satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
11 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11