Filtreler

Slipstop

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlence alanlarından havuz, deniz gibi ıslak ortamlarda hem konforu hem de güvenliği bir arada yaşamanıza imkân sunacak tasarımlarıyla Slipstop ürünleri, yetişkinler ve çocuklar için özel olarak dizayn edilmiş modelleriyle SPX’in ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda sizlerle buluşuyor!

Sliptop ile Güvenliğin ve Konforun Keyfini Yaşayın!

SPX’in online kataloğunda; bir yandan rengarenk modelleriyle yaz aylarının hareketli günlerine ayak uydururken bir yandan da esnek yapılarıyla rahatlığınızı destekleyecek olan Slipstop plaj ayakkabısı ve mayo modelleri yer buluyor. Özel tabanı sayesinde hem güneşin yakıcı etkisiyle adım atmanın zorlaştığı plaj kumları üzerinde sıcaklığı hissetmeden yürüyebilmenizi sağlayan hem de ayağınıza batabilecek çakıl, taş ve benzeri nesnelere karşı sizi koruyan Slipstop plaj ayakkabısı çeşitleri; hafif tasarımları ile oldukça konforlu bir kullanım da sunuyor. Elastiki malzemelerinin sürtünmeyi azaltarak hareket özgürlüğü kazandırdığı Slipstop mayo modelleri ise yüzmedeki performansı arttırmanın yanı sıra hızlı kuruyabilme özellikleriyle de son derece sağlıklı ürünler olarak dikkat çekiyor.

Deniz ve havuz ortamlarının dışında sörf tahtası üzerinde, spor salonlarında ya da banyoda da ortaya çıkabilecek kayma, düşme gibi riskleri ortadan kaldıracak plaj ayakkabısı seçenekleri ile plaj şıklığınızı pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak mayo modellerine siz de SPX kalitesiyle sahip olabilirsiniz. SPX’in online mağazasını ziyaret ederek aradığınız tasarımı bulabilir ve günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
89 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:89