Filtreler

Skechers

Spor ayakkabı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Skechers, günlük hayatta ya da yürüyüş ve koşu gibi sportif faaliyetlerde kullanıcılarına yüksek konfor ve performansın kapılarını açan birbirinden kaliteli ayakkabı modellerini sizlere sunuyor!

Kadın, erkek ve çocukların beden yapılarına uygun çeşitli modelleri ile kullanıcıların gün boyu rahat bir şekilde hareket etmek için tercih edebileceği SPX’in online mağazasında yer alan Skechers ayakkabıları içinden, siz de ihtiyacınıza uygun modellere kolayca ulaşabilirsiniz!

Sportif Tarzın Vazgeçilmezleri: Skechers Ayakkabılar

Eşsiz tasarımları, kaliteli malzemeleri ve konforu ön planda tutan yapıları ile dikkat çeken yürüyüş ve koşu ayakkabısı modelleriyle Skechers; çeşitli spor ve outdoor aktivitelerinde ya da günlük hayatta değerlendirilebilecek, sportif tarzından ödün vermeyenlerin sık tercih edecekleri bir marka olarak SPX kataloğunda yer almaktadır. Farklı renkleri ve yaratıcı desenleri ile sizlerle buluşan yürüyüş ayakkabısı ve koşu ayakkabısı modelleri; sporun yanı sıra günlük giyimde de tercih edebileceğiniz modern tasarımları ile tarzınızı hoş bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Sportif aktivitelerde ya da günlük hayatta gün boyu ayaklarınıza ekstra rahat bir ortam sağlamayı amaçlayan tasarımlara sahip Skechers ayakkabılar, ayakların hava almalarını da sağlayarak terleme ve benzeri olayların önüne geçecek modelleri ile öne çıkmaktadır.

Skechers Hakkında

Amerika’nın üçüncü büyük ayakkabı markası olarak kabul edilen Skechers, 1992 yılında Kaliforniya’da kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda bot ve paten ayakkabıları tasarlayan Skechers, günümüzde gündelik ve performans olarak belirlenen iki grup temelinde fitness, yürüyüş ve koşu ayakkabısı üretimi yapmaktadır. Mankenlerden televizyon sunucularına ve golf, koşu gibi sporlarla uğraşan profesyonel sporculara kadar farklı alanlardaki pek çok ünlüyle yaptığı anlaşmalar ve dikkat çekici reklamlar sonucu adını dünyaya duyurmayı başaran Skechers; yetişkinlerin yanı sıra çocukların ihtiyaçları için de kullanışlı ve dayanıklı tasarımlar yapmaktadır. Zamanla spor ayakkabılarının yanında ürün gamına kendi markasından çıkan saat, gözlük, çanta ve benzeri aksesuar seçenekleri de ekleyen Skechers’ın dünya çapında 50’yi aşkın ülkede yaklaşık 600 adet mağazası ile perakende satış noktası vardır.  

Canlı renkleri ve desenleri ile ilkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmezleri olacak ürünler olarak karşınıza çıkan Skechers ayakkabıları siz de SPX online mağazasında detaylı bir şekilde inceleyebilir; online katalog içerisinde kendi tarzınıza uygun pek çok modeli bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sizlere sunulan farklı ödeme yöntemleri ile günün her saati güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
344 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/15  Ürün Sayısı:344