Filtreler

Nike

Her yaştaki sporcuya ve her ihtiyaca uygun olarak ürettiği spor malzemeleriyle dünyanın önde gelen markalarından biri olan Nike, sporu bir yaşam biçimi haline getiren kullanıcıların güvenliğini ve konforunu önemseyen tasarımlarla sunduğu aksesuar çeşitlerini SPX’in online kataloğunda sizlere ulaştırıyor!

Üstün Güvenlik ve Konfor Sunan Nike Aksesuar Ürünleri

Profesyonel olarak belli başlı sporlarla ilgilenenlerden günlük hayatında düzenli olarak egzersiz yapanlara kadar pek çok kullanıcının aksesuar ihtiyacını karşılamayı amaçlayan Nike; aktivitelerinizi güvenli bir şekilde tamamlayacak ve bu sırada size maksimum konfor sağlayacak koruyucu ürünleriyle sizin için spor yapmayı daha emniyetli ve keyifli hale getiriyor.

SPX’in online mağazasında yer alan Nike aksesuar ürünleri arasında; sporculara daha kuru ve serin bir kullanım imkânı tanıyan Dri-Fit kumaş teknolojisi kullanılarak üretilmiş spor eldiveni, bileklik, diz, dirsek ve topuk korumalıkları gibi yardımcı ekipmanlar yer alıyor. Bunların yanı sıra günlük egzersizlerinizi daha rahat bir şekilde yapmanızı sağlayacak elastik bel kemeri, pilates matı ve benzeri ürünler ile çok yönlü koşu aksesuarlarını da bulmanız mümkün. Ayrıca spor yaparken belde taşımanızı kolaylaştıracak tasarımlarıyla Nike çanta modellerini, farklı seviyelere uygun çeşitleriyle direnç lastiklerini ve zengin renk seçenekleriyle sunulan sulukları da online katalogda kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Nike Hakkında

Başlangıçta Nike, Blue Ribbon Sports adıyla ilk kez 1964 yılında saha antrenörü olan Bill Bowerman’in öğrencisi Phil Knight ile birlikte sporcuların parkur üzerindeki performanslarını arttırmak üzere ayakkabı geliştirme çalışmaları sonucu kuruldu. O dönemde ABD’de çok bilinmeyen Japonya’nın Onitsuko Tiger markasıyla anlaşma yaparak Adidas, Puma gibi markalara kıyasla daha uygun fiyata spor ayakkabı satmaya başladı. Tiger’ın anlaşmayı feshetmesi üzerine kendi ürünlerini üretmeye karar veren şirket, çalışanlardan Jeff Johnson’ın tavsiyesi üzerine ismini Nike olarak değiştirdi ve 1971 yılında ayakkabı sektöründe çığır açacak ızgara tipi çıkıntıları olan antrenman ayakkabılarını tasarladı. Daha sonra ünlü basketbolcu Michael Jordan, amatör golfçü Tiger Woods gibi isimlerle anlaşmalar imzalayarak ayakkabılarının popülerliğini arttıran Nike; spor aktivitelerinde kullanılan aksesuar ve kıyafet seçeneklerini de eklediği zengin ürün koleksiyonuyla dünyanın en çok kazanan markaları arasında yer almayı başardı.

Eğer siz de çeşitli sportif faaliyetlerinizde kullanmak üzere kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü yardımcı ekipmanlar arıyorsanız, SPX’in online mağazasında bulunan Nike aksesuar ürünlerini detaylı şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz her an güvenli ödeme yöntemiyle sipariş verebilirsiniz!

SEÇİMLER
80 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:80