Filtreler

Çakı Çeşitleri

Günlük hayatınızda ya da outdoor faaliyetlerinizde kullanmak için tercih edebileceğiniz pek çok farklı fonksiyona sahip çakı modelleri, ahşap ya da plastik malzemeden üretilmiş çeşitleriyle SPX’in online kataloğunda ihtiyacınıza sunuluyor!

SPX’in online kataloğunda tasarımlarında bıçak ya da değişik kullanımlara sahip aletlerin de yer aldığı çakı modellerinin yanı sıra çakıkılıflarından tırnak makaslarına ve bıçak bileyicilere kadar pek çok ürün yer buluyor. İçlerinde makas, cımbız, tirbuşon, konserve açacağı gibi işlevlere sahip araçların bulunduğu çakımodelleri, pratik bir şekilde kesme, çıkarma ve benzeri işlemleri yapmanıza yardımcı olurken kılıflar çakınızıgüvenli bir şekilde yanınızda taşıyabilmenize, bıçak bileyiciler ise körelmiş bıçaklarınızı yenilemenize imkân tanıyor.

Siz de günlük işlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlayacak sade ya da renkli desenlerle süslenmiş çakıçeşitlerine SPX’in online mağazası üzerinden tek tıkla ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun ekipmanlara sahip modelleri seçerek dilediğiniz her an güvenle satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:73