Filtreler

Herschel - Supply

2009 yılında Kanada’da kurulan ve adını kurucu kardeşlerin yaşadıkları yerden alan Herschel Supply, kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış birbirinden şık aksesuar seçenekleriyle SPX’in online kataloğunda beğenilerinize sunuluyor!

Uzak veya kısa mesafelerdeki seyahatleriniz başta olmak üzere outdoor faaliyetler ya da günlük hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz farklı işlevlere sahip Herschel aksesuarlarını, SPX’in online kataloğunda inceleyebilir ve zevkinize uygun ürünü kolaylıkla keşfedebilirsiniz!

Herschel Çanta ve Cüzdanlar Artık SPX’te!

Geleneksel çizgiler ile modern yorumları buluşturduğu tasarımlarıyla dikkat çeken Herschel Supply markasının yenilikçi ürünlerinin yer aldığı online katalog; sırtta, belde veya elde taşınabilecek şekilde dizayn edilmiş Herschel çanta modelleri ile rengarenk desenlere sahip Herschel cüzdan çeşitlerinden oluşuyor. Hem outdoor aktivitelerde hem de sportif bir stil yaratmada kullanılabilecek Herschel çantalar, birçok bölmeden meydana gelen çok yönlü kullanımlarıyla yanınızda taşımak istediğiniz çok sayıda eşya için şık ve pratik bir aksesuar çözümü olarak öne çıkıyor. Yaratıcı desenleri ve zengin bir yelpazeye yayılan renk seçenekleriyle değişik tarzlara uyum sağlayabilecek Herschel cüzdanlar ise geniş bir depolama alanına sahip oldukça kullanışlı ürünler olarak dikkat çekiyor.

Sportif stilinizle kusursuz bir uyum yaratacak Herschel çanta ve cüzdan modellerini siz de SPX’in online mağazası üzerinden inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçeneği keşfedebilir; farklı kredi kartları ile ödeme seçeneklerinden faydalanarak günün her saati kolaylıkla satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
23 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23