Filtreler

Goggle

Kayak yaparken etrafınızı görmenize engel olabilecek, yağış ve benzeri koşullarda daha iyi bir görme alanına sahip olmanızı sağlayan, güvenli ve konforlu bir kayak deneyimi için mutlaka ihtiyaç duyulan kayak goggle modelleri SPX’te beğenilerinize sunuluyor.

SPX’in online mağazasında, kayak sırasında gerek yüksek hızda giderken gerekse yağışlı havalarda etrafınızı çok daha iyi görmenizi mümkün kılan kayak goggle modelleri yer alıyor. Kategori sayfalarında öne çıkan ürünlerden anti sis, yüksek çözünürlüklü lens, darbeye karşı dayanıklı Lexan katman gibi özelliklere sahip olan goggle modelleri, fonksiyonel yapılarının yanı sıra şık tasarımlarıyla da tercih sebebi olan çeşitler arasında bulunuyor.

Kayak ve benzeri kış sporlarını yaparken tercih etmeniz gereken kayak goggle modellerini SPX sayfalarında bulabilir, çok sayıda kayak gözlük modeli arasında karşılaştırma yapabilir ve hem zevkinize hem de ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sizin için en kullanışlı olan ürünü seçip online alışveriş imkanından faydalanarak dilediğiniz an, güvenle sipariş verebilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:158