Filtreler

Tenis Topu Modelleri

Tenisin olmazsa olmaz ekipmanlarından tenis topu modellerini, kullanıcıların seviyelerine ve tenis kortunun zemin özelliğine uygun olarak üretilmiş çeşitleriyle SPX’in seçkin ürün koleksiyonunda bulmanız mümkün!

Tenis Toplarını Seviyenize Uygun Olarak Seçin

Tenis topu modelleri; hobi, championship ve profesyonel olmak üzere üç temel kategoriye ayrılmaktadır. Hobi topları daha alçak basınçlı ve yumuşak olduklarından yeni başlayanlar için uygun bir kullanım sunarken championship toplar daha çok turnuvalarda kullanılan uzun ömürlü ekipmanlar, profesyonel tenis topu modelleri ise hız, zıplama ve benzeri beklentileri üst seviyede karşılayacak biçimde üretilen üstün kaliteli ürünler olarak öne çıkar. Bu noktada kullanıcıların tenis topu ihtiyaçlarını oyun tecrübelerine uygun olarak karşılamaları önemlidir. Bunların yanı sıra tenis topu seçerken tenis kortu zemininin yapısına da dikkat edilmeli; toprak, çimen ya da beton alanda kullanım için ideal seçeneklere öncelik verilmelidir.

Farklı Seviyelere Özel Tenis Topları, SPX’te sizlerle!

Tenis ile ister amatör ister profesyonel olarak uğraşıyor olun; farklı seviyelere hitap eden seçeneklerle sizlere ulaşan tenis topu çeşitleri arasından size en uygun modelleri, SPX’in online kataloğunda kolaylıkla bulabilirsiniz. Dunlop’tan Slazenger’a ve Babolat’a kadar pek çok uzman marka tarafından üretilen tenis topu modellerini, sizlere sunulan farklı ödeme yöntemlerinden yararlanarak dilediğiniz her an SPX’in online mağazasından satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11