Filtreler

Kordaj Modelleri

Tenis tutkunu sporcuların tenis raketlerinde kullanmak için tercih edebilecekleri kaliteli ve dayanıklı kordaj çeşitleri, farklı seviyelere uygun modelleri ile SPX’in online kataloğunda ihtiyacınıza sunuluyor!

Teniste Yüksek Performans Sunan Kordaj Modelleri

Raketin topla temasının sağlandığı bölgeyi oluşturan kordaj, kontrollü bir tenis deneyimi için büyük önem taşır. Genellikle sentetik ya da sığır bağırsağı gibi doğal malzemeler kullanılarak farklı sertlik derecelerine göre üretilen kordaj modelleri, kullanıcıların oyun seviyelerine ve oyun stillerine bağlı olarak seçilmesi gereken parçalar arasındadır. Raket performansını yüksek oranda etkileyen noktalardan biri olarak kordaj seçiminin raketin tür ve boyutu ile kullanıcının oynama sıklığına bağlı olarak dikkatle yapılması gerekir.

Her İhtiyaca Uygun Kordajlar SPX’te!

Dayanıklılık esasıyla üretilen ve tenis raketinizle mükemmel şekilde uyum sağlayacak seçenekleri bulunan kordajmodelleri, değişik beden alternatiflerinin sunulduğu SPX’in online mağazasında sizleri bekliyor. Hem yeni başlayanlar hem de profesyonel olarak tenisle uğraşanlar için Dunlop, Babolat gibi alanında uzman markalar tarafından üretilen kordaj çeşitlerini tek tek ya da set halinde online katalogda bulabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:30