Filtreler

Çocuk Boardshort Modelleri

Çocukların yaz aylarında denizde veya havuzda yüzerken ya da su topu, sörf gibi aktiviteleri yaparken tercih edebilecekleri, hem suda hem su dışında maksimum konfor sunan çocuk boardshort modelleri, geniş bir stil yelpazesine yayılan pek çok seçenek ile SPX ‘in online mağazasında sizlerle!

SPX online kataloğunda keşfedebileceğiniz çocuk deniz şortu modelleri; Quiksilver, Roxy, Billabong gibi alanında önde gelen markaların imzasını taşıyan son derece kaliteli ve kullanışlı ürünler olarak ön plana çıkıyor. Aralarında Repreve, DryFlight gibi gelişmiş teknolojiler barındıran modellerin de yer aldığı pek çok boardshort modeline ayrıntılı bir şekilde göz atarak, siz de çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Çocukların hem denizde hem havuzda; hem eğlenirken hem de çeşitli sportif aktiviteler ile uğraşırken maksimum konfor ve verimli performans için tercih edebilecekleri, renkli tasarımları ile göz alan pek çok çocuk boardshort modelini ve özelliklerini SPX ürün sayfalarında keşfedebilir, dilediğiniz modelleri güvenli online ödeme ayrıcalığıyla kolayca sipariş verebilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18