Filtreler

Çocuk Kask Modelleri

Çocukların snowboard ya da kayak yaptıkları esnada başlarına gelebilecek her türlü darbeye karşı güvenliklerini sağlayacak olan çocuk kask modelleri, geniş bir yelpazeye yayılan renk seçenekleri ve yaratıcı baskılarla tasarlanmış çeşitleri ile SPX’in online mağazasında sizleri bekliyor!

Üstün Koruma ve Maksimum Konfor Sunan Çocuk Kaskları

Hafif yapıları sayesinde çocukların başlarında ağırlık yapmayacak kask modelleri, yumuşak kulak yastıkları ve ayarlanabilir çene kayışlarıyla da son derece konforlu bir kullanım yaratıyor. Düşme veya çarpma durumlarında çocuğunuzun baş bölgesine alabileceği sert darbelere karşı şok emme özelliğine sahip güçlü bir duvar görevi gören çocuk kask modelleri ile çocuğunuza kayak ve snowboard yaparken sahip olabileceği üstün bir koruma sunabilirsiniz.

Siz de çocuğunuzun snowboard, kayak gibi spor aktivitelerinde emniyetinin üst düzeyde olması için kask modellerine ihtiyaç duyuyorsanız; SPX’in seçkin ürün kataloğunda bulunan çocuk kask çeşitlerine göz atabilir ve beğendiğiniz ekipmanları dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:26