Filtreler

Casio

1946 yılında imalat teknolojisi konusunda uzmanlaşmış olan Tadao Kashio tarafından Japonya’da temelleri atılan Casio, 70 yılı aşkın süredir farklı pek çok ürün ile kullanıcılara hizmet vermektedir. Özellikle de outdoor aktiviteleri sık yapan insanların hem zamanı takip etmek, hem de pusula ve ısı ölçüm gibi gelişmiş fonksiyonlardan faydalanmak için kullandıkları Casio saatler, markanın en çok göz önünde bulunan ve sık tercih edilen ürünlerindendir.

Zamanın Ötesinde Casio Saatler

SPX’in Casio kataloğunda; kadın, erkek ve çocukların tercih edebileceği, farklı renk ve tasarıma sahip pek çok saat modeli bulunmaktadır. Analog, dijital ya da analog + dijital tasarımları bulunan Casio saatler, şık görünümleri ile sportif tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak aksesuarlar olarak ön plana çıkmaktadır. Outdoor spor tutkunlarının en çok tercih ettikleri modellerden olan Casio G-Shock saatler, sahip oldukları fonksiyonel özellikleri sayesinde kullanıcılarına kolaylık sağlamalarının yanı sıra, gösterişli yapıları ile de göz doldurmaktadır.

Hem outdoor aktivitelerde hem de günlük hayatta kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından en sık tercih edilen aksesuarlardan olan saatler içerisinde özel bir yeri bulunan Casio markasının ürünlerine SPX sayfalarından ulaşabilir, saat modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek size en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz Casio saati farklı ödeme yöntemlerini kullanarak dilediğiniz an, dilediğiniz yerden kolay bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz!


SEÇİMLER
68 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:68