0
SEPETİM Ürün

Ücretsiz Kargo

Değerli misafirlerimize üst seviye hizmet sunabilmek adına TÜM siparişlerinizi en hızlı ve güvenli şekilde ÜCRETSİZ olarak göndermekteyiz!

%27'Ye Varan Para Puan

SPX, loyalty servisinde harcadıkça kazandıran Para Puan sistemi ile biriken puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilir ve %27'ye varan Para Puan kazanabilirsiniz. Siparişleriniz sonrasında kazanacağınız para puanlar, fatura tarihinden 21 iş günü sonra hesabınıza yüklenecektir. Kazandığınız para puanlarınızı sezon ürünlerinde kullanabilirsiniz.

Para Puan kazanımı sağlanabilmesi için Arama ve SMS izinlerinin onaylı olması gerekmektedir.

*Para Puan kazanımı sağlanabilmesi için Arama ve SMS izinlerinin onaylı olması gerekmektedir. Sipariş oluşturulduktan sonra verilen onaylama sonrasında hak ediş kazanılamaz. Kazanılan para puanlar kazanım tarihinden itibaren 1 yıl geçerli olup kullanılmayan para puanlar geçerlilik süresi dolduğunda silinecektir.

SPX sadakat programına katılmak ve para puan kazanmaya başlamak için SMS onayı verebilirsin. SMS onayı için SPX KABUL yazıp 3172'ye mesaj gönderebilirsiniz.

EXPLORER

Tüm misafirlerimizin sezon ürünlerinde kullanabileceği %3 Para Puan kazanma fırsatı.(indirimli ürünler kampanyaya dahil değildir)

ADVENTURE

Son 24 ayda 15.000₺ - 30.000₺ arası alışverişlerde sezon ürünlerinde %7 Para Puan kazanma fırsatı.(indirimli ürünler kampanyaya dahil değildir)

EXTREME

Son 24 ayda 30.000₺ üzeri alışverişlerde sezon ürünlerinde %12 Para Puan kazanma fırsatı (indirimli ürünler kampanyaya dahil değildir)

SPX, loyalty servisinde harcadıkça kazandıran Para Puan sistemi ile biriken puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilir ve %27'ye varan Para Puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız para puanlarınızı sezon ürünlerinde kullanabilirsiniz.

Tüm nakit ve havale ödemelerinizde ilave %15, kredi kartı tek çekimlerinde ise ilave %7 para puan kazanırsınız.

Segmentiniz, 24 Aylık geçmiş alışveriş tutarınız üzerine, yapmakta olduğunuz alışveriş tutarının da eklenmesi ile belirlenir. (Örn: SPX’ten ilk alışverişiniz olsa bile 15.000₺ alışveriş yaptığınız anda Adventure segmentine göre para puan kazanmaya başlarsınız. Sadece indirimsiz ürünlerde segment puanı kazanılmaktadır.)

Segmentin belirlenmesinde, SPX App indirmeden önceki alışverişinizin tutarı da dikkate alınır.

Mağaza alışverişi sonrasında uygulamanın kullanımı ile elde edilen para puanlar, alışverişin yapıldığı günü takip eden gün ve sonraki alışverişlerde kullanılabilecek şekilde aktive olur. Online site üzerindeki puan kazanımları alışveriş tarihinden itibaren 21 iş günü sonrasında aktive olur.

İndirimli ve taksitli alışverişlerde Para Puan kazanımı yapılamamaktadır. 

Kazanılan puanlar, puanın kazanıldığı yılı takip eden yılın son gününe kadar geçerlidir. Sonrasında bir bildirime gerek kalmadan geçerliliğini yitirecektir.

Ürün iadelerinde kazanılan para puanlar geçerliliğini yitirecektir.

İade

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri Kolay İade adımını kullanarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Extreme Hızlı İade Servisimizle,

0850 532 07 79 Müşteri Hizmetleri iletişim numaramızı arayarak '4' kısayolunu tuşladığınızda, İade etmek istediğiniz ürün için talep oluşturabilir veya üyeliğiniz üzerinden siparişlerim adımından kolay iade talebi oluşturarak anlaşmalı kargo firmamız olan YURTİÇİ KARGO şubesine iade kodunuz ile teslim edebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden oluşturduğunuz talepler için 3 iş günü içerisinde adresinize kurye gönderilerek paketiniz üzerinden ÜCRETSİZ olarak teslim alınacaktır. İade paketiniz depomuza ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde ücret iadeniz yapılır.


x Spx Uzman Eşliğinde Mağaza Deneyimi