0
SEPETİM Ürün
header-banner

Garanti Bonus Kampanyası

Kampanya Detayları

    

Ocak Ayı İçin


Kampanya 1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir.
Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından SPX kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya dahilinde SPX’de tek seferde gerçekleştirilen 1.750 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 200 TL bonus verilecektir.

Kampanya SPX mağazaları ve www.spx.com.tr’de geçerlidir.
Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal ve ek kartlar dahildir.
Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Kazanılan Bonus'lar 15 Şubat 2022 tarihinde kartınıza yansır ve 16 Şubat-2 Mart 2022 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
Kullanılmayan bonuslar 3 Mart 2022 tarihinde geri alınacaktır.


Şubat Ayı İçin


 • Kampanya, Şubat 2022 tarihine kadar Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir. 
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından SPX kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.  
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya  dahilinde SPX’de  tek seferde gerçekleştirilen 1.750 TL  ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 200 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya SPX mağazaları ve www.spx.com.trde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 200 TL bonus kazanabilir. 
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan Bonus'lar 14 Mart 2022 tarihinde kartınıza yansır ve 15 Mart - 15 Nisan 2022 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 16 Nisan 2022 tarihinde geri alınacaktır. 
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. 
 • SPX ve Garanti BBVA kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​
 • x