Filtreler

Rossignol

1907’den bu yana ekstrem spor tutkunları için ürettiği kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle profesyonellerden yeni başlayanlara kadar her seviyeden kullanıcının ekipman, giyim ve aksesuar ihtiyacına efektif çözümler sunan Rossignol, SPX’in seçkin ürün kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Kayak, snowboard gibi sporlarda kullanabileceğiniz ekipman ve kıyafetlerin yanı sıra çeşitli aksesuarların da bulunduğu online katalogda, farklı seviyelere yönelik tasarlanmış çeşitler arasından ihtiyacınıza en uygun Rossignol ürünlerini kolayca bulabilirsiniz!

Ekstrem Sporlar İçin Zengin Ürün Yelpazesiyle Rossignol…

Ekstrem sporlarla ilgilenen yetişkinler kadar çocuklar için üretilmiş ekipmanlarıyla da dikkat çeken Rossignol; farklı seviyelere uygun seçeneklerin yer aldığı kataloğunda, aralarında kayak ve bağlamadan oluşan takımların, baton modellerinin, snowboard bağlama ve board’larının, kayak ayakkabı ve kasklarının da yer aldığı pek çok kullanışlı ürünü sizlere sunuyor. Fonksiyonel tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile sportif faaliyetleri daha konforlu ve güvenli hale getiren Rossginol’un kullanıcılara sunduğu kıyafetler arasında ise termal içlikler, kayak pantolonları, kayak montları ve eldivenler yer alıyor. Bunlara ek olarak, ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz kayak ayakkabısı çantası, termal çorap, bere, korumalık gibi aksesuarlara da online katalogdan ulaşabilirsiniz. 

Siz de kıyafet, ekipman ve aksesuarda Rossignol uzmanlığını deneyimlemek istiyorsanız, SPX’in online kataloğunda yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yapacağınız sportif aktiviteye ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri güvenli online alışveriş imkânı ve farklı ödeme seçenekleri ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca sipariş verebilirsiniz!

SEÇİMLER
641 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/27  Ürün Sayısı:641