Filtreler

Phenix

Kayak sporunda kullanıcıların sert hava koşullarında ihtiyaç duydukları koruma ve konforu karşılayacak biçimde ürettiği kıyafet seçenekleriyle sporcuların popüler marka tercihlerinden biri haline gelen Phenix, hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanan dayanıklı ve kullanışlı ürünleriyle SPX’in online mağazasında sizleri bekliyor!

Sportif aktivitelerinizden maksimum verim almanıza yardımcı olacak tasarımlarıyla sizlere efektif bir spor deneyimi yaşatmayı hedefleyen Phenix, kayak sporu sırasında güvenliğinizi ve rahatınızı sağlayacak temel kıyafetleri kullanımınıza sunuyor.

Üstün Koruma ve Konfor Sunan Phenix Ürünleri

SPX’in ayrıcalıklı ürün kataloğunda bulunan Phenix ürünleri arasında; farklı renk seçenekleri ve şık tasarımlar ile sizlere ulaşan pek çok kayak kıyafeti yer alıyor. Profesyonel sporculardan yeni başlayanlara kadar her seviyeden kullanıcının ihtiyacına kaliteli çözümler sunan Phenix; ürün tasarımlarında Thunderon Digenite Thermo yalıtım ve 4 Way Stretch gibi üstün teknolojilere yer veriyor. Zorlu hava koşullarında size sıcaklık ve koruma sağlayacak Phenix mont modelleri, kayak sporunda yapacağınız manevralar sırasında hareket kabiliyetinizi arttıracak esnekliğe ve rahatlığa sahip pantolon çeşitlerinin yanı sıra, çocuklarınız için tercih edebileceğiniz birbirinden kaliteli kayak kıyafetleri de Phenix uzmanlığında sizlere ulaşıyor.

Siz de kayak sporu sırasında size üst düzey konfor ve koruma kazandıracak kıyafetler arıyorsanız, SPX’in online kataloğunda yer alan Phenix ürünlerine göz atabilirsiniz! İhtiyacınıza ve seviyenize uygun olarak seçeceğiniz Phenix ürünlerine SPX’in web mağazası üzerinden dilediğiniz her an farklı ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz!

SEÇİMLER
26 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:26