0
SEPETİM Ürün
header-banner

%22'ye Varan Para Puan Kazanımı ve Kullanımı

SPX, loyalty servisinde harcadıkça kazandıran Para Puan sistemi ile biriken puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilir ve %22'ye varan Para Puan kazanabilirsiniz. Siparişleriniz sonrasında kazanacağınız para puanlar, fatura tarihinden 21 gün sonra hesabınıza yüklenecektir. Kazandığınız para puanlarınızı sezon ürünlerinde kullanabilirsiniz.

EXPLORER

ADVENTURE

EXTREME

Tüm misafirlerimizin sezon ürünlerinde kullanabileceği %3 Para Puan kazanma fırsatı.

Son 24 ayda 9.000₺ - 18.000₺ arası alışverişlerde sezon ürünlerinde %7 Para Puan kazanma fırsatı.

Son 24 ayda 18.000₺ üzeri alışverişlerde sezon ürünlerinde %12 Para Puan kazanma fırsatı.

 


 

  • Tüm nakit ödemelerinizde ilave %10, kredi kartı tek çekimlerinde ise ilave %7 para puan kazanırsınız.
  • Segmentiniz, 24 Aylık geçmiş alışveriş tutarınız üzerine, yapmakta olduğunuz alışveriş tutarının da eklenmesi ile belirlenir. (Örn: SPX’ten ilk alışverişiniz olsa bile 9.000₺ alışveriş yaptığınız anda Adventure segmentine göre para puan kazanmaya başlarsınız.)
  • Segmentin belirlenmesinde, SPX App indirmeden önceki alışverişinizin tutarı da dikkate alınır.
  • Uygulamayanın kullanımı ile elde edilen para puanlar, alışverişin yapıldığı günü takip eden gün ve sonraki alışverişlerde kullanılabilecek şekilde aktive olur.
  • Kazanılan puanlar, puanın kazanıldığı yılı takip eden yılın son gününe kadar geçerlidir. Sonrasında bir bildirime gerek kalmadan geçerliliğini yitirecektir.
    Ürün iadelerinde kazanılan para puanlar geçerliliğini yitirecektir.

 

SPX sadakat programına katılmak ve para puan kazanmaya başlamak için SMS onayı verebilirsin. SMS onayı için SPX KABUL yazıp 3172'ye mesaj gönderebilirsiniz.