Filtreler

Billabong

70’li yılların başında sörf ekipmanları ve sörf kıyafetleri üzerine yoğunlaşarak ürettiği ürünlerle dikkat çeken, günümüzde ekstrem sporların yanı sıra plaj giyiminde de sıklıkla tercih edilen markalar arasında bulunan Billabong; zengin ürün çeşitliliği ile SPX’in online mağazasında!

Çeşitli spor ve yüzme faaliyetlerinde kullanılacak kıyafetler ve plaj giysileri ile beraber günlük hayatta da tercih edilebilecek ürünlerin yer aldığı online katalogda, hem yetişkinler hem de çocukların ihtiyaçları için özel olarak üretilmiş kaliteli ve kullanışlı pek çok erkek giyim ürünü bulabilirsiniz.

Farklı Ortamlar İçin Kaliteli ve Kullanışlı Ürünler

Snowboard, kaykay ve benzeri ekstrem sporlarda sizin için üstün konfor ve verimlilik sağlayacak kıyafetlerden dikkat çekici bir plaj şıklığı için tercih edebileceğiniz Billabong mayo ve boardshort yüzme modellerine ve ilkbahar – yaz aylarında tarzınıza sportif bir hava kazandıracak Billabong şort, t-shirt, elbise gibi günlük giyim parçalarına kadar pek çok ürün Billabong uzmanlığında sizlere ulaşıyor. Bunların yanı sıra şapka, erkek terlik, cüzdan, kemer, havlu, plaj veya sırt çantası gibi aksesuar seçeneklerini de bulabileceğiniz online katalogda; değişik renk alternatifleri, dayanıklı yapıları, kullanışlı ve yaratıcı tasarımlarıyla her kullanıcının ihtiyacına ve stiline uygun Billabong ürünleri yer alıyor.

Billabong Hakkında

Gordon ve Rena Merchant tarafından 1973 yılında kurulduğundan bu yana ekstrem spor ürünü üreticileri arasında lider markalardan biri olarak yerini koruyan Billabong’un üretim merkezi Avustralya Queensland’dir. Sörf ve sörfçülere yönelik boardshortlar tasarlayıp perakendecilere satarak sektöre adım atan marka, ürünlerinin dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmesinin ardından büyümeye karar vererek çeşitli ekstrem spor yarışmalarına sponsor oldu ve bilinirliliğini arttırdı. 1980’li yıllarda ürünlerini başka ülkelere ihraç etmeye başlayan Billabong; aralarında Yeni Zelanda, Güney Amerika ve Japonya’nın da bulunduğu pek çok ülkede kısa sürede bilinen bir marka haline geldi. Üretim ağına eklediği snowboard kıyafetleri ve günlük hayatta veya plaj ortamlarında kullanılabilecek aksesuarlar sayesinde tüm dünyada beğeni ile takip edilen bir marka olan Billabong, board ve sokak sporlarıyla ilgilenen spor severlerin vazgeçilmezlerindendir.

Eğer siz de plaj stilinizi baştan yaratmak, sportif faaliyetlerinizde kullanmak için pratik ve işlevsel kıyafetlere sahip olmak ya da tarzınıza sportif bir dokunuş yapmak istiyorsanız, hepsinin çözümünü Billabong ürünlerinde bulabilirsiniz! SPX’in online kataloğundan tek tuşla ulaşabileceğiniz modelleri detaylı bir şekilde inceleyerek, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünleri dilediğiniz her an güvenli ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
154 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/7  Ürün Sayısı:154