Filtreler

Saat Modelleri

Sadece zamanı göstermekle kalmayıp sportif aktivitelerinizi belli oranda ölçme imkânı da sunan pek çok işleve sahip kol saati modelleri; Casio, Suunto ve daha pek çok alanında uzman markanın zengin ürün çeşitliliği ile SPX’in online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Sportif bir şıklık sağlamanın yanı sıra gün boyu konforlu bir kullanım da yaratan saat modelleri; günlük egzersizlerinizi programlamak, harcadığınız enerji miktarını ve kalp atış hızınızı ölçmek, hız veya mesafenizi ayarlamak ve daha pek çok işlevi pratik bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak işlevsel ürünlerdir. Belli bir noktaya kadar su geçirmez özelliğe sahip ve paslanmaz malzemelerle üretilmiş oldukça uzun ömürlü aksesuarlar olan kol saati modelleri, günlük hayatınızda ya da yoğun geçen sportif aktivitelerinizde temponuza uyum sağlayacak ürünler olarak online katalogda beğenilerinize sunuluyor.

Kadın ve erkeklerin estetik anlayışlarına uygun olarak tasarlanmış seçeneklerini bulabileceğiniz kol saati modellerini siz de SPX’in online kataloğu üzerinden inceleyebilir ve farklı renk alternatifleri arasında beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz her an değişik ödeme yöntemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:136