Filtreler

Yüzme Rashquard

Yüzme, dalış ve özellikle de sörf gibi su sporlarını yaparken vücudu güneşin zararlı UV ışınlarından korumak amacıyla tercih edilebilecek rashguard modellerini, SPX sayfalarında bulabilirsiniz!

Online katalogda yer alan koruyucu bluz çeşitleri, su sporları yaparken performansı kısıtlamayan kumaş yapılarına sahip olup, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. İhtiyaca yönelik olarak tercih edilebilecek uzun ya da kısa kollu modeller, renkli tasarımlarıyla da dikkat çeken ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Quicksilver, Billabong ve Roxy gibi alanlarında öncü markaların kalitesiyle beğenilerinize sunulan ürünler; kadın, erkek ve çocuklar için çok sayıda seçeneğin yer aldığı geniş bir tarz yelpazesine yayılmaktadır.

Yaz aylarının güneşli günlerinde, amatör ya da profesyonel olarak su sporları yaparken tercih edebileceğiniz rashguard modelleri hakkında ayrıntılı bilgiyi SPX sayfaları üzerinden alabilir, tarzınıza uygun ürünleri dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden online olarak satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:35