Filtreler

Yüzme Boardshort

Sıcak yaz aylarında serinlemenin eğlenceli yollarından biri olarak tercih edilen yüzme ile board sporlarında yüksek konfor ve performans sunacak olan deniz şortu modelleri, SPX’in online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Hem profesyonel hem de amatör olarak yüzme, sörf gibi sporlarla ilgilenenler için dayanıklı kumaş yapıları ile uzun süreli kullanım sunan; esnek yapıları ile rahatlık sağlayan boardshort çeşitleri, yetişkinlerin yanı sıra çocukların da ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan modelleriyle SPX’in ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda sizleri bekliyor!

Esnek ve Konforlu Deniz Şortu Modelleri

Board sporları fiziksel olarak dayanıklılık ve hareket gerektirdiğinden dolayı bu aktiviteleri yaparken tercih edeceğiniz deniz şortu da hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak, kaliteli ve sağlam bir yapıda olmalıdır. Bu beklentilerden yola çıkarak tasarlanan ürünlerden oluşturduğu koleksiyonuyla SPX; Billabong, Quiksilver ve Roxy gibi sektöründe öncü markaların imzasını taşıyan, sundukları maksimum konfor ile su kayağı, wakeboard ya da kitesurf gibi sporlar için ideal olan çok çeşitli boardshort modellerini online kataloğunda ihtiyacınıza sunuyor. Su tutmayan hidrofobik kaplama, çok yönlü esnek kumaş gibi teknolojileri barındıran kaliteli modeller, bir yandan size board üzerinde ihtiyaç duyacağınız esnekliği sağlarken bir yandan da çabuk kuruyan yapıları ile sağlığınızı koruyor. Plajda dikkat çekici bir şıklık yakalamanıza ortam yaratacak estetik görünümleri ve değerli eşyalarınızı muhafaza etmenize imkân sunacak cepli seçenekleri ile öne çıkan deniz şortu çeşitleri; her stile kolaylıkla uyum sağlayacak modeller olarak online katalogda beğenilerinize sunuluyor.

Siz de kadın, erkek ya da çocuklar için tasarlanmış, farklı renk ve beden seçeneklerine sahip birbirinden şık ve fonksiyonel boardshort modellerini SPX sayfalarından inceleyebilir, tarzınıza en uygun bulduğunuz ürünlere farklı ödeme seçenekleri ile haftanın her günü ve günün her saati kolayca sahip olabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayýsý:230