Filtreler

Roxy

Sportif giyim tarzını benimseyen kadınların gözde markalarından biri olan Roxy, farklı mevsimlerde yapılan spor aktivitelerine uygun olarak tasarlanan ekipman çeşitliliği ve gündelik hayatta sportif bir şıklık yaratmak isteyen kadınlara sunduğu ürün yelpazesi ile SPX’in online kataloğunda sizleri bekliyor!

Sportif Kadınlar İçin Estetik ve Konforlu Ürünler 

Profesyonel olarak kaykay, snowboard, kayak gibi ekstrem sporlarla ilgilenen sporcuların yanı sıra bu sporlara yeni başlayanların da ihtiyacını karşılayan ekipmanlarıyla dikkat çeken Roxy; kullanıcılara kasklardan snowboard mont ve pantolonlarına, kayak eldivenlerinden goggle modellerine ve rashguard çeşitlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan pek çok ürün sunuyor. Bunların yanı sıra online katalogda; kadın sporcuların günlük egzersizlerinde kullanmak için tercih edebilecekleri tayt, şort, şapka, sporcu sütyeni gibi kaliteli malzemelerden üretilmiş parçalar da yer buluyor. Dikkat çekici bir plaj şıklığı arayan kullanıcılara şapka, mayo, çanta, terlik ve benzeri aksesuar seçenekleri sunan Roxy; günlük giyimde hem havalı hem de sportif bir görünüm kazanmak isteyenler için ise elbise, bluz, t-shirt gibi şık parçaları sizlere ulaştırıyor. 

Eğer siz de ilgilendiğiniz spor dalından maksimum verim almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış kaliteli ekipmanlar ya da sportif tarzınızı öne çıkartacak estetik parçalar arıyorsanız, SPX’in online kataloğunda yer alan Roxy ürünlerine göz atabilir; beğendiğiniz ekipman, aksesuar ve kıyafetlere farklı indirim fırsatları ve güvenli online ödeme imkânıyla dilediğiniz her an sahip olabilirsiniz!

SEÇİMLER
42 Ürün
$filtreler$ ile
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:42