Filtreler

Tenis

Tenis sporuna yeni başlayan kullanıcılardan profesyonel olarak tenis ile ilgilenen sporculara kadar her seviyeden bireyin ihtiyacını karşılayacak çeşitliliğe sahip kalite malzemelerle üretilmiş dayanıklı tenis ekipmanları, SPX’in seçkin ürün koleksiyonunda sizleri bekliyor!

Kullanıcılar için yetişkinlerin yanı sıra çocukların da tenis oynarken gereksinim duyabileceği ekipman, kıyafet ve aksesuar seçenekleri sunan SPX, sporcuların farklı tecrübeleri göz önüne alınarak üretilmiş tenis malzemelerini online kataloğunda sizlerle buluşturuyor!

Her Yaşa ve Seviyeye Uygun Tenis Malzemeleri

Dayanıklı malzemelerinin uzun ömürlü kullanıma elverişli hale getirdiği temel tenis ekipmanları arasında farklı uzunluk ve genişliklere sahip tenis raketi modelleri, oyuncuların sahip oldukları oyun stillerine göre seçebilecekleri kordaj çeşitleri ve değişik zemin yapılarına uygun olarak üretilen tenis topu seçenekleri bulunuyor. Sporcuların tenis ekipmanlarını güvenli ve pratik bir biçimde taşımalarına yardımcı olacak tenis çantasımodellerinin yanı sıra rahat ve işlevsel kullanımları ile dikkat çeken tenis ayakkabılarını da bulabileceğiniz online katalogda; sizin için tenisi daha konforlu hale getirecek şort, t-shirt ve benzeri giyim ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Bunlar dışında diz ve dirsek korumalığı, havlu, şapka, çorap gibi aksesuarlar yoluyla hem rahatınızı hem de güvenliğinizi desteklemeyi hedefleyen ürünlerle de karşılaşabileceğiniz online mağaza sayfalarında; tenis sırasındaki performansınızı arttırmaya yardımcı olacak son teknoloji ürünlerini keşfedebilirsiniz. Babolat, Dunlop, Slazenger, Asics ve daha pek çok dünyaca ünlü markalar aracılığıyla sahip olabileceğiniz ürünler ile tenis sporunu seviyenize uygun ekipmanlarla gerçekleştirebilir ve etkili bir spor deneyimi yaşamanın keyfine varabilirsiniz.

Tenis sporunu sizin veya çocuğunuz için daha efektif hale getirecek ekipmanlardan giyim ürünlerine ve aksesuarlara kadar pek çok seçeneği, farklı alanlardaki sportif faaliyetlerin güvenilir markası SPX’in online kataloğundan inceleyebilirsiniz. Seviyenize, bedeninize ve zevkinize uygun biçimde ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacağını düşündüğünüz tenis ekipmanlarını siz de dilediğiniz her an SPX’in online mağazası üzerinden sipariş verebilirsiniz. %50’ye varan indirim fırsatları ve farklı kredi kartlarına taksit imkanlarını değerlendirerek güvenli ödeme yöntemiyle kolaylıkla satın alabileceğiniz tenis ekipmanları sayesinde hem kendinizin hem de çocukların spor aktivitelerini daha keyifli ve güvenli kılabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:36