Filtreler
Özellik Filtreleme

Tenis Tekstili

Tenis oynarken konforla hareket etmenize destek olacak, hem oyun performansınızı artıracak hem de spor yaparken de şık görünmenize olanak sağlayacak birbirinden güzel tenis kıyafetlerine SPX’in online mağaza sayfalarından ulaşabilirsiniz.

SPX’in online kataloğunda yer alan tenis kıyafetlerinden t-shirt, şort ve sweatshirt gibi tekstil ürünleri, spor yaparken ihtiyaç duyacağınız dokularda ve kesimlerde tasarlanarak üretilmiştir. Vücudun birbirinden farklı formlar aldığı ve dolayısıyla kıyafetin konforlu bir yapıya sahip olmasının büyük önem taşıdığı tenis sporunda, gerekli olan esnekliğe sahip olan tekstil ürünleri, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla olduğu kadar, birbirinden şık tasarımlarıyla da SPX sayfalarında ön plana çıkmaktadır.

Amatör ya da profesyonel olarak tenis sporuyla ilgileniyor ve tenis kıyafetlerine ihtiyaç duyuyorsanız SPX’in online mağazasındaki tekstil ürünlerini inceleyebilir, modeller arasında karşılaştırma yapabilir ve hem ihtiyaçlarınıza hem de zevkinize uygun olan ürünleri anında sipariş edebilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10