Filtreler
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi

Tenis - Kordaj

Her düzeyden tenis oyuncusunun gerek antrenmanlarda gerekse maçlarda oyun performanslarını en üst düzeye çıkarabilmeleri için özenle seçmeleri önem taşıyan tenis raketi kordajlarının kaliteli modellerini SPX’te bulabilirsiniz.

SPX’in online kataloğunda yer alan tenis kordajları, birbirinden farklı kalınlıklarda ve farklı tansiyonlarda olabilen, oyuncuların oyun stillerine göre seçim yaparak daha iyi bir performans göstermelerini mümkün kılan tenis aksesuarlarındandır. Oyuncunun potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarmasını sağlayan tenis raketi kordajı modelleri, kaliteli ve kullanışlı yapılarıyla SPX’in online mağaza sayfalarında ön plana çıkmaktadır.

Tenis oynarken oyun performansınızı maksimize etmek için ihtiyaç duyacağınız özelliklere sahip olan tenis raket kordajı modellerini SPX sayfalarında bulabilir, ihtiyacınıza ve oyun stilinize uygun olan modeller arasında karşılaştırma yapabilir ve sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz tenis kordajlarını dilediğiniz zaman online alışveriş imkanından yararlanarak sipariş edebilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1