Filtreler
Özellik Filtreleme

Tenis Çantası

Tenis sporuyla ilgilenen her seviyeden sporcunun antrenman öncesinde ve sonrasında, spor ekipmanlarını ve çeşitli eşyalarını taşımak için ihtiyaç duyduğu tenis çantalarının birbirinden kaliteli ve kullanışlı modelleri SPX’in online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

SPX’in online kataloğunda yer alan çanta modelleri, gerek raket gibi şekli itibarıyla standart çantalarda taşınması zor olan ekipmanları gerekse kişisel malzemelerinizi ve kıyafetlerinizi rahatlıkla ve güvenle taşımanızı mümkün kılar. Kaliteli ve şık tasarımlarıyla göz alan tenis çantaları, SPX’te beğenilerinize sunulmaktadır.

Amatör ya da profesyonel olarak tenis sporuyla ilgileniyorsanız ve gerek maç gerekse antrenman öncesi ve sonrasında eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşımak için çantalara ihtiyaç duyuyorsanız SPX’in tenis kategorisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürün kataloğunda yer alan modellerden ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun olanları seçip aralarında karşılaştırma yapabilir, beğendiğiniz ürünleri online alışveriş imkanından faydalanarak 7/24 güvenle satın alabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3