Filtreler

Salomon

Outdoor aktiviteleri ve sportif faaliyetleri daha güvenli ve etkili bir şekilde yapmanızı kolaylaştıracak pek çok farklı ekipman ve kıyafeti kullanımınıza sunan Salomon, SPX sayfalarında sizleri bekliyor!

Kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için özel olarak tasarlanan kayak ekipmanlarından spor aksesuarlarına ve günlük kullanıma uygun kıyafetlere kadar geniş bir koleksiyona yayılan Salomon ürünleri, dayanıklı yapıları ile aktivitelerinizi daha kaliteli hale getirecek malzemeler olarak ön plana çıkıyor.

Maksimum Konfor ve Performans İçin: Salomon Ürünleri

Günlük koşturmacalardan ve rutinlerden uzaklaşmak adına yapılan spor ve benzeri aktivitelerde daha etkili performans sergilemek için tercih edebileceğiniz Salomon marka ürünler, kullanışlı modelleri ile SPX kategori sayfalarında beğenilerinize sunuluyor. Gore-Tex teknolojisi ile su geçirmeyecek şekilde tasarlanan, hafif ve dengeli yapıları ile outdoor aktivitelerde daha rahat hareket etmeyi sağlayacak olan Salomon ayakkabılar, kış sporları ile ilgilenenlerin kendilerini korumak adına değerlendirebilecekleri kask ve eldiven gibi ekipmanlar ve sportif tarzı günlük hayatında da öne çıkarmak isteyenlerin kullanabilecekleri Salomon mont ve tişörtler, online katalogda sizlere ulaşan ürünlerin sadece ufak bir kısmı… Farklı renkleri ve tasarımları ile her yaştan insanın kendi ihtiyacına uygun ürünlere ulaşabileceği Salomon markasının kataloğunu, çeşitli filtreleme yöntemlerini kullanarak SPX’te detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Salomon Hakkında

Adını kurucusu François Salomon’un soyadından alan marka, 1947 yılında François’in eşi ve oğlu ile birlikte kendilerine kayak üretmeye karar vermesiyle doğmuştur. 1957 senesinde François’in ilk kayak bağlamasını deri kayışlarla icat edip üretmesiyle adını duyuran Salomon, 80’li yıllara kadar tek başına farklı özelliklere sahip kayak bağlamaları üretmeyi sürdürmüş ve bir marka haline gelmiştir. 1979 yılına gelindiğinde kendi kayak bağlamalarıyla uyumlu kayak ayakkabıları tasarlamaya başlayan Salomon, beklediği başarıyı elde edemeyince bu ayakkabıların tabanını değiştirerek günlük hayatta giyilebilecek botlara dönüştürmüştür. Bu botlar sayesinde büyük bir satış patlaması yaşayan Salomon sonraki üretimlerinde outdoor ayakkabılara ağırlık vermiştir. 1990 yılında ise ilk kayak tahtasını tasarlayarak kayak takımını tamamlayan Salomon, 2000’li yıllarda Adidas’la yaptığı kısa süreli ortaklıktan sonra outdoor ve kayak alanlarındaki ekipman, kıyafet ve aksesuar üretimlerini bağımsız şekilde sürdürmeye devam etmiştir.

Farklı sportif etkinlikler ve outdoor aktiviteleri daha keyifli ve etkili şekilde yapmak için ihtiyaç duyulabilecek Salomon markaürünler hakkında detaylı bilgiye SPX sanal mağazasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sizlere sunulan farklı ödeme imkanlarından birini kullanarak günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
714 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/30  Ürün Sayısı:714