Filtreler

Salice

1919 yılından bu yana her yaştan spor tutkunları için ürettiği aksesuar çeşitleriyle ekstrem sporları daha konforlu ve güvenli hale getirmeyi amaçlayan Salice; kaliteli malzemeleri, sağlam yapıları ve kullanışlı tasarımlarıyla beğenilerinize sunduğu goggle modellerini SPX’in online kataloğunda sizlerle buluşturuyor!

Ekstrem sporlarda size yüksek performans sağlayacak goggle modellerini, farklı renk seçenekleri ve eğlenceli desenleriyle SPX’in online mağazasında kolayca keşfedebilirsiniz.

Kış Sporlarında Etkili Bir Görüş Sunan Goggle Modelleri

Tıpkı kayak, snowboard gibi sporlarda kullanılan temel ekipmanlar gibi bu sporlarda yararlanılan aksesuarların da kaliteli malzemelerle üretilmiş dayanıklı yapılara sahip ürünler olması gerekiyor. Bu aksesuarlar arasında önemli bir yere sahip olan goggle modelleri de zorlu iklim koşullarında rüzgâra ve soğuğa en fazla maruz kalan yüz bölgesi ve göz çevresini koruyarak kullanıcılara emniyetli bir spor deneyimi sunmayı hedefliyor. Sporcuların aksesuar ihtiyacını karşılamak için yola çıkan Salice;siste ve karda görüşü maksimum seviyeye çıkarmayı sağlayan anti sis teknolojisi, sporculara geniş bir görüş açısı kazandıran küre lens sistemi gibi metotlar kullanarak ürettiği goggle modelleri ile hem profesyonel hem de yeni başlayan kullanıcılar için üstün koruma imkânı yaratıyor.

Yetişkinlerin yanı sıra çocuk sporcuların da güvenliğini önemseyen Salice’in her yaşa ve seviyeye uygun goggle modellerini, SPX’in online mağazasında detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünleri günün her saati farklı ödeme metotlarıyla satın alabilirsiniz!

SEÇİMLER
40 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:40