Filtreler

Koşu Taytları

Kıyafetlerimizin üst düzey konfor sağlamasını beklediğimiz alanlardan biri olan koşu aktivitelerinde vücudumuza kazandırdıkları esneklik sayesinde vazgeçilmezlerimiz haline gelen koşu taytları, yaratıcı desenlere ve zengin renk çeşitliliğine sahip modelleri ile SPX’in online mağazasında!

Sportif faaliyetlerde yüksek performans yaratmasının yanında rengarenk desenleri ile günlük hayatta yapılabilecek rahat kombinler için ideal bir kıyafet seçeneği olarak da tercih edilebilecek spor tayt modelleri, erkek ve kadınlara özel tasarımlarıyla SPX’in seçkin ürün koleksiyonunda beğenilerinize sunuluyor. Ayak bileği hizasında dizayn edilen modellerinin yanı sıra diz altı ya da diz üstü alternatifleri de bulunan spor tayt çeşitleri, vücutta nem kontrolü elde ederek her türlü mevsim koşullarında son derece konforlu bir kullanım sağlar. Aralarında yanında bulunmasını istediğiniz önemli eşyaları taşımada kullanılacak iç cebin olduğu modellerine de ulaşabileceğiniz koşu taytları; Asics, Roxy, Salomon ve daha pek çok alanında uzman markanın tecrübesiyle sizlere ulaşıyor.

Eğer siz de günlük egzersizlerinizde, koşularınızda ya da başka sportif aktivitelerinizde kullanmak üzere dayanıklı ve konforlu bir spor taytı arıyorsanız, SPX’in koşu taytları kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun modeli bulabilir ve günün her saati kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:56