Filtreler

Koşu Mont ve Ceket

Outdoor aktiviteleriniz veya günlük egzersizlerinizde bir yandan yüksek konfor sağlarken bir yandan da performansınızı arttırmaya yardımcı olacak koşu mont ve ceket modelleri, zengin renk ve beden alternatifleri ile SPX’in online mağazasında!

Sporun gündelik hayatında vazgeçilmez bir yeri olan kullanıcılar için hareket kabiliyetini kısıtlamayacak esneklikte ve her türlü hava koşullarında kullanılabilecek işlevsellikte üretilen erkek mont ve kadın mont modelleri; koşunun yanı sıra yürüyüş, bisiklete binme gibi aktivitelerde de büyük rahat sağlayacak ürünlerdir. Aralarında cepli, kapüşonlu, yansıtıcı detaylı seçeneklerini bulabileceğiniz koşu mont ve ceketleri; vücudun gün boyu nefes alabilmesini ve su geçirmemesini sağlayan özelliklerle tasarlanmış son teknoloji ürünleridir.

Asics ve Salomon başta olmak üzere pek çok alanında uzman markanın kaliteli üretimleriyle sizlere ulaşan erkek mont ve kadın mont modellerini siz de SPX’in koşu mont ve ceket kategorisi üzerinde kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Sportif faaliyetlerinize pratiklik ve performans kazandıracak ürünleri güvenli online ödeme sisteminden faydalanarak farklı kredi kartlarına taksit ve indirim fırsatları ile dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20