Filtreler

Kayak - Termal İçlik

Kayak, snowboard gibi kış sporlarını yaparken mutlaka ihtiyaç duyulan ya da kış aylarının en soğuk günlerinde gerek şehir hayatında gerekse outdoor aktivitelerde tercih edilen termal içlik modelleri, SPX online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuluyor.

Rossignol, Salomon, Burton, Quiksilver ve daha pek çok alanında uzman olan dünya markasının ürünlerini bulabileceğiniz SPX’te, birbirinden rahat tasarımlara sahip olan termal içlik modelleri yer alıyor. Kategori sayfalarında bulabileceğiniz içlik modelleri, her seviyeden sporcunun snowboard ya da kayak gibi kış sporlarını yaparken mutlaka ihtiyaç duyacağı kıyafetler olarak, birbirinden konforlu ve şık modelleriyle SPX’te sizlere sunuluyor.

Kış aylarında hem şehir hayatında hem de kış sporları yaparken keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz termal içlik modellerini online mağaza sayfalarından inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri online alışveriş imkanından faydalanarak dilediğiniz zaman gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:42