Filtreler
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi

Kayak Korumalık

Her seviyeden sporcunun dağda herhangi bir sebeple düşmesi, darbe alması durumunda, vücudunun zarar görme ihtimaline karşı koruyucu kayak malzemelerini kullanması büyük önem taşır. Kullanımı her zaman profesyoneller tarafından tavsiye edilen gerek gövdeyi gerekse bacakları koruyacak şekillerde tasarlanmış, giysi formundaki kayak koruyucu ekipmanları, birbirinden kaliteli ve dayanıklı tasarımlarıyla SPX sayfalarında sizleri bekliyor.

SPX’in online katalog sayfalarında yer alan kayak korumalık çeşitleri, her seviyeden sporcunun yaşayabileceği düşme, çarpma, darbe alma gibi durumlarda vücudunun hassas kısımlarını korumak için tercih etmesi gereken ekipmanlar arasında yer almaktadır. Kayak sporunda seviyeniz ne olursa olsun, güvenli ve dolayısıyla keyifli bir kayak deneyimi yaşamak için mutlaka edinmeniz gereken koruyucu kayak malzemelerinin özenle tasarlanmış modellerini SPX online mağazasında bulabilirsiniz.

Eğer sizin de koruyucu kayak malzemelerine ihtiyacınız varsa, SPX’in online mağazasında beğendiğiniz ürünleri 7/24 güvenle sipariş edebilir, kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3