Filtreler

Kordaj Çeşitleri

Tenis raketinizi daha güçlü hale getirerek performansınızı üst seviyelere çıkaracak kordajların farklı seviyelerdeki tüm sporcuların ihtiyacını karşılayabilecek çeşitliliğe sahip modellerini, SPX’in online mağazasında bulabilirsiniz!

Kontrol ve dengenin büyük önem taşıdığı teniste her iki dinamiği de kuvvetli bir biçimde yönetebilmek için sporcuların tecrübelerine uygun olarak üretilmiş kordajmodellerine ihtiyaçları vardır. SPX’in online mağazasında bulunan kordaj türleri, yeni başlayanlardan profesyonellere kadar pek çok sporcunun faydalanabileceği şekilde yüksek veya alçak tansiyon aralıklarına göre ayarlanabilen ve kullanıcıların seviyelerine uygun olarak tasarlanan çeşitleriyle ihtiyacınıza sunulmaktadır.

Siz de aralarında Dunlop, Babolat ve benzeri isimlerin yer aldığı uzman markaların güvencesiyle üretilen kordaj modellerini SPX’in online kataloğunda keşfedebilir, beğendiğiniz ürünlere değişik ödeme metotlarını kullanarak ve size özel sunulan taksit imkanlarını değerlendirerek dilediğiniz her an sahip olabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:32