Filtreler

Kadın Korumalık Modelleri

Kayak, snowboard gibi ekstrem sporlarla ilgilenen kadın sporcuların olası kaza durumlarında vücutlarının belirli bölgelerine gelecek darbelere karşı üstün koruma sağlayan, gelişmiş teknolojiler ile üretilmiş kadın korumalık modelleri, kullanışlı ve konforlu tasarımlarıyla SPX’in online mağazasında!

SPX’in web kataloğunda; pantolonların altına giyilebilen kullanışlı tasarımlara sahip çeşitli koruma kıyafetleri yer buluyor. Elastik kemer, vücuda gelebilecek ani darbeleri dağıtma, yüksek nefes alabilirlik, hızlı kuruma gibi çeşitli özellikleri ile öne çıkan farklı modellere göz atarak, siz de sportif aktivitelerinizde tercih edebileceğiniz kendinize uygun bir koruma kıyafetini kolayca bulabilirsiniz. 

Kaza riski yüksek sporlarda size etkili koruma sağlayacak kadın korumalık modellerini detaylı bir şekilde ürün sayfalarında inceleyip kıyaslama yapabilir, uygun bulduğunuz ürünleri dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden online ödeme imkânı ve çeşitli indirim fırsatlarıyla sipariş verebilirsiniz!

    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.