Filtreler
Özellik Filtreleme

Kadın Kask Modelleri

Ekstrem sporlar ile uğraşan kadınlara etkili koruma sunmak amacıyla üretilen kadın kask modelleri, eğlenceli desenlere sahip çeşitleri ve geniş bir yelpazeye yayılan renk alternatifleri ile SPX’in online mağazasında sizlerle buluşuyor!

Kaykay, paten, snowboard ve benzeri sporları yaparken olası düşme veya çarpma durumlarında alınabilecek sert darbelere karşı güçlü bir koruma sağlayan kask modelleri, hem amatör hem de profesyonel kullanıcıların faydalanabileceği oldukça işlevsel ekipmanlardır. Ergonomik kulak yastıkları ile gün boyu konforlu bir kullanım sunan çeşitlerin yanı sıra ayarlanabilir kayışları ile çeneye destek sağlayan seçeneklerin de bulunduğu online katalogdaki kadın kask modelleri, hafif yapıları sayesinde kolaylıkla taşınabilen kullanışlı ürünler olarak öne çıkıyor.

Siz de spor yaparken etkin koruma için kullanabileceğiniz kadın kask modellerine SPX’in online mağazası üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri farklı ödeme yöntemlerinden faydalanarak dilediğiniz her an kolaylıkla satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6