Filtreler

Tenis Ekipmanları

Tenissporuna yeni başlayan kullanıcılardan profesyonel olarak tenis ile ilgilenen sporculara kadar her seviyeden bireyin ihtiyacını karşılayacak çeşitliliğe sahip tenis ekipmanları, SPX’in online mağazasında sizleri bekliyor!

Yetişkinlerin yanı sıra çocukların da tenis oynarken gereksinim duyabileceği ekipman ve aksesuar seçenekleri sunan SPX, kullanıcıların farklı tecrübeleri göz önüne alınarak üretilmiş tenis malzemelerini online kataloğunda sizlerle buluşturuyor!

Her Yaşa ve Seviyeye Uygun Tenis Malzemeleri

Dayanıklı malzemelerinin uzun ömürlü kullanıma elverişli hale getirdiği temel tenis ekipmanları arasında farklı uzunluk ve genişliklere sahip tenis raketi modelleri, oyuncuların oyun stillerine göre seçebilecekleri kordaj çeşitleri ve değişik zemin yapılarına uygun olarak üretilen tenis topu seçenekleri bulunuyor. Sporcuların tenis ekipmanlarını güvenli ve pratik bir biçimde taşımalarına yardımcı olacak tenis çantasımodellerinin yanı sıra rahat ve işlevsel kullanımları ile dikkat çeken tenis ayakkabılarını da bulabileceğiniz online katalogda; sizin için tenisi daha konforlu hale getirecek şort, t-shirt ve benzeri giyim ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Babolat, Slazenger, Dunlop, Asics gibi dünyaca ünlü markalar aracılığıyla sahip olabileceğiniz ürünler arasında diz ve dirsek korumalığı, havlu, şapka, çorap gibi aksesuarlar da online katalogda ihtiyacınıza sunuluyor.

Tenis sporunu sizin veya çocuğunuz için daha efektif hale getirecek ekipmanlardan giyim ürünlerine ve aksesuarlara kadar pek çok seçeneği SPX’in online kataloğundan inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacağını düşündüğünüz tenis ekipmanlarını dilediğiniz her an SPX’in online mağazası üzerinden değişik ödeme yöntemlerinden yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayýsý:165