Filtreler

Kar Maskesi Modelleri

Ekstrem sporlarda ya da outdoor yürüyüşlerde sert hava koşullarından korunmak için kullanılabilecek kar maskeleri,lastikli veya bağcıklı modelleri ve eğlenceli desenlerle hareketlendirilmiş renkli çeşitleri ile SPX’in online mağazasında!

Kayak, snowboardgibi ekstrem sporlarda sporcuların karşılaşabileceği sert rüzgarlar ya da kar fırtınalarına karşı sağladığı üstün koruma sayesinde yüzlerine gelebilecek zararları en aza indiren kar maskesi modelleri; kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş dayanıklı ürünler olarak dikkat çekiyor. Hafif ve işlevsel yapılarının kullanıcılar için konforlu bir kullanım sunduğu kar maskeleri; motosiklet üzerinde ya da outdoor faaliyetlerde şiddetli rüzgarlardan korunmak amacıyla da kullanılabilecek ekipmanlardır.

Siz de Rossignol, Spyder, DC gibi uzman markaların üretimiyle sizlere ulaşan kar maskesi modellerini SPX’in online kataloğu üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri sizlere sunulan indirim fırsatlarından ve farklı ödeme metotlarından yararlanarak günün her saati kolaylıkla satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8