Filtreler

Erkek Çakı Modelleri

Hem çeşitli outdoor aktivitelerinde kullanmak hem de günlük hayatta doğabilecek ihtiyaçları karşılamak için tercih edebileceğiniz erkek çakımodelleri ve aksesuar seçenekleri, fonksiyonel çeşitleri ile SPX’in seçkin ürün kataloğunda beğenilerinize sunuluyor!

SPX’in online kataloğunda; kampçılıktan dağcılığa, balıkçılıktan avcılığa kadar pek çok aktivitede ve günlük işlerde kullanılabilecek oldukça detaylı fonksiyonlara sahip çakı modelleri ile aksesuarları yer alıyor. Bıçak, kablo sıyırıcı, konserve açacağı gibi parçaların yer aldığı modellerin yanı sıra cımbız, makas, tirbuşon, tornavida ve benzeri görevlerde kullanılabilen ekipmanların bulunduğu çakı bıçak modelleri de; online katalogda kullanımınıza sunuluyor.

Renkli tasarımları ile dikkat çeken çakı modelleri, onların muhafazasında kullanabileceğiniz kılıf çeşitleri, anahtarlık, kordon ve daha birçok ürünü SPX’in online mağazasında bulabilirsiniz! Beğendiğiniz ürünlere dilediğiniz her an sizlere sunulan taksitli ödeme imkanları ile sahip olmanız mümkün!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:73