Filtreler

Crocs

Orijinal tasarımları, işlevsel yapıları ve pratik kullanımları ile öne çıkan ürünleri sayesinde ayakkabı üretiminde devrim yaratan marka adıyla anılan Crocs; son derece geniş bir renk ve beden yelpazesiyle SPX’te sizlerle buluşuyor!

Maksimum konfor için ideal ürünler olmalarının yanı sıra eğlenceli dizaynları ve ayak sağlığını önemseyen tasarımlarıyla da dikkat çeken Crocs terlik modelleri ile siz de rahatlığın keyfini yaşayabilirsiniz!

Crocs Terlikleri ile Kaliteyi Hayatınıza Taşıyın!

Sportif faaliyetlerde yüksek verimlilik sunmasının yanında özellikle yaz aylarında günlük kıyafetlerle sıra dışı kombinler yapmak için de rahatlıkla kullanılabilen çok yönlü Crocs ürünleri, bilek bölgesinde bulunan klipsli aparat yoluyla hem terlik hem de sandalet biçiminde giyilebilen son derece kullanışlı ayakkabılardır. Tasarımlarında bulunan özel delikler ayakların gün boyu hava almasını sağlarken kendine özgü plastik malzemesi ise oluşabilecek kokuların önüne geçer ve bakteri üretimine engel olur. Esnek yapılarıyla kusursuz bir konfor sunan, hijyenik ham maddeleri ve ortopedik dizaynıyla ayak sağlığı için ideal bir ürün olan Crocs terlik modelleri; kaymaz taban özelliği sayesinde de oldukça güvenli bir kullanım sunuyor.

SPX’in online mağaza sayfalarında yetişkinler ve çocuklar için özel olarak üretilmiş seçeneklerini bulabileceğiniz Crocs terlik ve ayakkabı modellerini günlük hayatınıza dahil ederek siz de hem ayak sağlığınızı koruyabilir hem de kendinize kaliteli bir yaşam sunabilirsiniz. SPX’in online kataloğu üzerinden inceleyip beğendiğiniz Crocs terliklerini dilediğiniz her an sizlere sunulan indirim ve kolay ödeme fırsatlarından faydalanarak sipariş verebilirsiniz!

SEÇİMLER
63 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:63