Filtreler

Çocuk Tenis Topu Modelleri

Tenise yeni başlayan çocukların ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen çocuk tenis topu modelleri, farklı renk seçenekleriyle SPX’in online mağazasında sizleri bekliyor!

SPX’in online kataloğunda yer alan tenis topu modelleri çocukların yanı sıra tenise yeni başlayan sporcuların da tercih edebileceği kaliteli ve kullanışlı ekipmanlar olarak kullanımınıza sunuluyor. Online katalogda sporcuların yüksek konfor beklentisi ve yoğun kontrol ihtiyacını karşılayacak biçimde daha esnek tasarlanmış çeşitleri bulunan tenis topu modelleri, %75 ve %50 oranında daha yavaş hareket edebilen türleriyle farklı gereksinimler için ideal bir kullanım sağlıyor. Bunların yanı sıra online katalogda renkli tasarımları ile görünürlüğü arttırmayı hedefleyen türlerini de bulabileceğiniz çocuk tenis topu modellerine; Babolat, Dunlop, Slazenger gibi markaların ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Siz de çocuğunuzun tenis eğitiminde kullanabileceği çocuk tenis topu çeşitlerine, SPX’in ayrıcalıklı ürün kataloğundan ulaşabilir ve çocuğunuzun ihtiyacına en uygun ürünü keşfederek dilediğiniz her an değişik ödeme yöntemlerini kullanarak sipariş verebilirsiniz.

    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.